2018-2019 Kışı en iyi Çekik Gözlü Japon Yüz Maskeleri

0
96
Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

En iyi Yüz maskeleri, yabancı ziyaretçiler arasında Japonya’daki en çok satan öğelerden biridir. Yüzünüzün eşsiz karakterlere dönüşmesini sağlayan kaliteli görünümlü malzemelerden, kaliteli güzellik bileşenleriyle etkili olanlara, Japonya’da yüzlerce çeşit yüz maskesi mevcuttur.

Ama Japon kızlar arasında hangisi gerçekten popüler?

Bugün, belirli bir sırayla en çok satan 5 yüz maskesini tanıtacağım. Bunlar, genellikle kozmetik sıralamasında sıralanır ve ciddi Japon kozmetik kullanıcılarından harika yorumlar kazanıyor.

1. Lululun Yüz Maskesi

1 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
1 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

Lululun Yüz Maskesi (ル ル ル ン フ ェ イ ス マ ス ク), Japonya’da ve yurt dışında uzun ömürlü ve en çok tanınan yüz maskelerinden biridir. Kalın maske, cildinizi nemlendiren ve mükemmel cilt dengesini korumaya yardımcı olan yüksek kaliteli güzellik malzemeleri içerir. Paket 7 sayfa maske ile geliyor ve sadece 300 yen + vergi maliyeti!

Fiyatı: 300 yen (7 adet)

2. Bariyer Onarım Yüz Maskesi

2 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
2 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

Bariyer Onarım Yüz Maskesi (Japonya), Japonya’daki en popüler ekonomik yüz maskelerinden biridir. Maske cilde derinlemesine nüfuz eden çok miktarda güzellik serumları içerir. Seri, cilt dokunuza bağlı olarak 3 farklı tipte mevcuttur: Pürüzsüz, Nemli ve Zengin.

Fiyatı: 700 Yen (5 adet)

3. Saborino Mezamasheet

3 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
3 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

Saborino Sabah Maskesi (サ ボ リ ー ノ 目 ざ ま シ ー ト) sabahları vaktinde olmayan modern kızlar için en iyi seçim olabilir. Bu sabah maskesini uyandıktan sonra 60 saniye boyunca uygulayın ve yüz yıkama, cilt bakımı ve makyaj astarı, hepsi bir arada olsun. Ne harika!

Fiyatı: 1.300 yen (32 pc)

4. Minon: Amino Nemli Maske

4 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
4 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

Minon Amino Nemlendirici Maske (ミ ノ ン ア ミ ノ と イ 肌 ス ス ク) güzellik ürünleri için en onur ödülünü kazandı: 2016 yılında @cosme tarafından En İyi Kozmetik Ödülü. Özellikle kuru ve hassas ciltler için Japonya’daki en güvenilir, ancak makul yüz maskesi. .

Bunları da Okumalısın  Etkili Organik Eklem Ağrısı Kremi

Fiyatı: 1.200 (4 adet)

5. Güzellik Günlüğüm: Siyah İnci Maske

5 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel
5 Best Japanese Face Masks 2019 – Japan Travel

Benim Güzellik Günlüğüm (我 的 美麗 日記 / 私 の き れ い 日記 日記) aslında Tayvan’dan bir marka, ama geçtiğimiz yıllarda Japonya’da oldukça popüler oldu. Çeşitli yüz maskeleri sunarken Siyah İnci Maskesi, 2015 yılında @cosme tarafından En İyi Kozmetik Ödülü’nü kazanan en çok satan ürün.

Fiyatı: 690 yen (5 adet)

Umarım listeyi beğendin! Japonca güzellik ürünlerine giriyorsanız, Japonya’daki popüler kozmetik ürünleriyle ilgili diğer makalelerimi hazırlayabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Cildinizi Gençleştiren Çay Ağacı Yağı Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here