2018 2019 Sonbahar Kış Modası

2
167
2018 2019 kış modası
2018 2019 kış modası

2019 2019 Sonbahar Kış Modası içinizi ısıtacak ve tarzınıza tarz katacak bir stil anlayışı ile geliyor. 2019 kış modası bayanlarda daha ön plana çıakrken erkek ve çocuklarda biraz daha sönük geçecektir.  2019 kış modası renkleri kırmızı ve canlı renklerde içinizi ısıtacak. Kırmızının en iyi tonlar sizi başka bir boyuta taşıyacak. 2019 2019 kış trendlerini ve   2019 moda trendlerini sizler için sıraladık.

Kırmızı Modası

2019 2019 Sonbahar Kış Modası en vazgeçilmez ve canlı renklerinden birisi de kırmızı.Kırımız kendisini ayakkabı palto kazan çanta gibi modellerde sıkça belli edecek.Kırımızı ve ve kırmızının tonlarını  2019 ve 2019 sonbahar ve kış aylarında sıkça göreceksiniz.

Xl Kazaklar:

Ekstra olarak kazanlar, daha kalın ve daha sıcak tutması için ekstra kalın kazan modası kendini ortaya koyacak.Yani bu sene kalın kazakları sıkça görecek ve hatta giyeceksiniz. Bol ve kalın kazak modası vazgeçilmezleriniz arasına bus ene girecektir.

Büyük Çantalar:

Aksesuarınızın tamamlayıcısı niteliğindeki çantalar da bu sene büyüyecek büyüyecek ve büyüyecektir.Küçük çantaların yerini büyük çantalar alacak.Çantalarda deri biraz kendini kaybettirse de yerine örgü modeli çantalar alacak gibi görünüyor.

Diz Üstü Çizmeler:

Çizmeleriniz de bu sene diz üstüne çıkacak, dizlerinizde bu sayede ısınacaktır. Diz üstü çizme modası bu seneye damgasını vuracak. Yaz sezonunda da sık sık karşımıza çıkan mesaj içerikli kıyafetler sonbahar/kış modasında da başrolde olacak.

Sloganlı Kıyafetler:

2019 2019 Sonbahar Kış Modasına damgasını vuracak olan giysilerden biri de sloganlı giysi modasına ayak uyduran elbiseler. Güzel bir slogan bulursanız yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz 🙂

Kadifeler:

Kadife kumaşın hakim oldugu bir sezona merhaba demeye hazır olun.Kadife elbiseler 2019 2019 Sonbahar Kış Modası bu seneye damgasını vuracak. Kadifeden kesesi, sonbahar kışta gelir sesi 🙂

Bunları da Okumalısın  Londra Moda Haftası Ocak 2019

Spor Kıyafetler:
Rahatlık ve şıklığı bir arada isteyenler için bu kış spor kıyafetlere günlük hayatta daha çok yer veriliyor.

Gri Takımlar:

Bu sezon kırmızı elbiseler kadar gri takımlarda sizi bu sezonun enleri arasına koyacaktır. Bakışları üzerinize çevirmek istiyorsanız gri tonlu takım elbiseleri de seçebilirsiniz.

Süslü Taytlar: 

Bu sezonda süslü taytlar bacaklarınıza çok yakışacak. Bacakalrınıza yakışan renkleri ve tonları seçerseniz, bacaklarınızı bambaşa bir boyuta taşıyabilirsiniz.

[Toplam:5    Ortalama:3.2/5]

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here