2018- 2019 Sonbahar Kış Trendleri

0
121
2018 2019 sonbahar kış 2018 2019 kış trendleri 2018 2019 sonbahar kış renkleri
2018 2019 sonbahar kış 2018 2019 kış trendleri 2018 2019 sonbahar kış renkleri

2019-19 Sonbahar Kış Trendleri Şu anda, bu podyumda yürünen ve her mevsimde iple çekilip, önümüzdeki sezonlar için gardıroplarımızı yeniden toplayan 2019-2019 moda trendlerinin inanılmaz sonbahar / kış sonrasının tadını çıkarmaya geliyor. Sonuçta inanılmaz derecede şık bir yıl geçirmek istiyoruz.

İlkbahar ve yaz aylarından keyif alırken, alışveriş yaparken, akıllarımızda tekrarlanacak olan sonbahar / kış 2019-2019 moda trendleri. Ne de olsa, yağmurlu veya aşırı sıcak günleri yerel bir alışveriş merkezinden daha iyi geçirmenin ve hazır giyim koleksiyonlarının en iyisinin tadını çıkarmanın yolu nedir?

2019-19 Sonbahar Kış Trendleri dolabında dolabınızı en iyi şekilde yaratabilmek için, 2019 moda trendlerine daha yakından bakmanız, sahnede yeni ortaya çıkanlar veya şimdiki gibi popüler hale gelenler. Görünüşe göre, göze çarpan pek çok farklı eğilimi kendi benzersiz tarzınıza göre şekillendirebilecek birçok farklı bakış!

Bir kadın olarak, ve moda olan biri olarak, sadece bir parçaya bakmakla kalmayıp, aynı zamanda kim olduğunuz kadar seksi hissetmeyi de hak ediyorsunuz. Bu nedenle, kendi gardırobunuzu oluşturmak için en üstteki 2019-19 Sonbahar Kış Trendleri moda trendlerinin kapsamlı bir listesini oluşturduk.

 • Gardırobunuzu geleceğe döndürmek isterseniz, rotanızı 2019 Sonbahar/Kış podyumlarına çevirin. Bilim kurgu sahnelerinden fırlama görünümler 2050’lerden sesleniyor. Şimdi al, ileriye yatırım yap!

 • Logomania

  Sadakat beyan etmek artık çok basit. Göğsünüzde, belinizde veya ayaklarda, 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonları dikkat çekici logolarla modayı asla kaçırmıyor.

 • Vahşi Doğa

  Şunu aklınızdan çıkarmayın: Bu kış baskılar gerçekten çok vahşi! Leopardan ocelot’a, zebra’dan kaplana, vahşi çizgiler ve lekeler, podyumlarda güç ve bağımsızlık ilan etti.

 • Yeni Nesil Dış Giyim: Pelerin
Bunları da Okumalısın  Instagram Üzerinden Yapılan 15 Alışveriş Felaketi!

Genellikler film ve tiyatro sahnelerinden aşina olduğumuz pelerinler, kış aylarında gardırobun ihtiyaç duyduğu dış giyimi, şık bir şekilde güncelliyor. Loewe ve Saint Laurent gibi keskin ve yapılandırılmış hatlar ya da Isabel Marant ve Missoni’nin battaniyeye benzer büyük parçalar ile rahatlığı ön planda tutun.

 • Modern Pileler

  70’lerden kalma pililer yerini yeni sezonda, dönemle uzlaşmaz bir tavırla yol kat eden ateş pililere bırakıyor. Valentino’nun pantolonla sağladığı uyumu, Balenciaga tüylü bir kazak ve büyük bir kolyeyle güçlü kontrast yaratarak sağlıyor.

 • Kafası Karışık İpek Dokular

İpek kumaşlar bu sezon abartısız ve yalın kimliğinden sıyrılıp, biraz retro, biraz da kafası karışık bir hal alıyor. Fransız ipekleri tek parça elbiselerle de bütünleşiyor, büyükannenizin boyun kısmı düğümlü başörtüleriyle de. Karar sizin.

 • Zamansız Tüvit

Zamnansız tüvite en yeni yorum 2019 Sonbahar/Kış podyumlarından geliyor. Marc Jacobs 80’lerin abartılı oranlarından ilham alırken, Chanel ve Adam Lippes hiper-zarif bir hale getirilmiş, Miu Miu ve Calvin Klein ise modern zaman tüvitleriyle, asi ve serseri bir tavra bürünüyor.

Üst Üste İki Ceket

Olumsuz hava koşulları için bir ceket asla yeterli değildir. Ancak katman oyunları, 2019 Sonbahar/Kış sezonunda, havaların çok da soğuk olmasına gerek duymuyor. İki ceketle boyut kazanan görünümler, hem ısıyı hem de stilinizi ikiye katlıyor.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Kış Modası 2018 2019 İçiniz Isınacak! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here