Home / Makyaj / 2019’un En Popüler Güzellik Trendleri
2019'un En Popüler Güzellik Trendleri
2019'un En Popüler Güzellik Trendleri

2019’un En Popüler Güzellik Trendleri

Yaz ayları ve sonbaharda sağa doğru hareket etmeye başladığımız zaman, 2019’un en viral ve popüler güzellik trendleri, hevesli güzellik fanatiklerini etkilemeye devam ediyor! Yeni bir görünüm denemek ya da sadece eğlenmek için deney yapmak istiyorsanız, bu 2019 güzellik trendleri sizi yılın geri kalanında gelecek olanlara hazırlayabilir.

Makyaj Trendleri

2019 Makyaj Trendleri
2019 Makyaj Trendleri

Bir blog yazısı veya kapsamlı bir video eğitimi olsun, güzellik blogcuları şimdiye kadar 2019’un en popüler makyaj trendlerini sergilemeye yardımcı oldular.

Kesim Kırışıklığı

Manny Mua ve Esmeralda Gudino gibi Youtube vlogger’ları, göz kapaklarımız için klasik kesim kırığını geri getirmede yardımcı oldular! 1920’lerde sıkça kullanılan bir zamanlar, kesilen kırışıklık, modern göz farı görünümünde benzersiz bir dönüşe neden olur ve bu da gözlerin popleşmesini ve daha büyük ve parlak görünmesini sağlar.

Marie Claire’in Natalie Lukaitis’i açıklarken , “kesilmeyi kesmek, sessiz filmlerin günlerinden beri devam eden bir göz farı tekniğidir”, çünkü “siyah beyaz filmlerde oyuncuların gözlerine dikkat çekmenin bir yolu olarak kullanılmıştır”.

Bu göz farı güzelliği trendi, makyaj tercihlerinize göre tasarlanmıştır. İster ayrıntılı ister yumuşak olsun, bu klasik göz görünümü, parlak gözlerinizle aşık olan izleyicilere sahip olacak!

Parlak göz kapakları

Mat ve ışıltılı göz farı görünümü oldukça uzun süredir popüler olmasına rağmen, son birkaç ay içinde parlak, ıslak görünüm oldukça trend oldu.

Islak göz kapaklarının bazen yanlış yapıldığında kimi zaman bir karmaşa olabileceğinden, bu eğilim “uygulama mükemmel yapar” ifadesine sadık kalmaktadır. Makyaj sanatçısı, Vanessa Jarman , Kit’e şöyle diyor: “parlak, parlak ve ıslak görünümlü bir göz makyajı herkes için değil, özellikle de düşük bakım gerektirenler.

Bu görünüm biraz saçma olduğundan, doğal olarak yağlı göz kapaklarına sahip olanlar bu eğilimden uzaklaşmak isteyebilir. Bu trendle denemeye karar verirseniz, doğru göz farı astarını bulmak gün boyunca kaymayı ve kaymayı önler.

Renk Değiştiren Ruj

Renk Değişen Ruj
Renk Değişen Ruj

Farklı ruj renkleri mat, ışıltı, saten ve daha fazlasını içerebilir, ancak bu yılın favorilerinden biri, düşünebileceğinizden çok daha büyülü!

Ruh halindeki yüzükler gibi benzer ürünler 90’lı yıllarda oldukça popüler olduğundan, renk değiştiren ruj bir süredir etrafta. Yeni bir şey olmamasına rağmen, bu trend bu yıl çok büyük bir geri dönüş yaptı ve herkes ellerine geçmeye can atıyor.

Bu eşsiz rujları bu kadar popüler kılan şey, çoğu markanın, genellikle renk değiştiren bir ruj giyerek herkese farklı ve kişisel bir sonuç verdiğini iddia etmesidir. Bu rujların çoğu, uygulandığında doğal bir pembe ya da meyve tonu sağlayacak, böylece sonuç evrensel olarak hoş görünüyor. Ama renk kaymasının arkasında gerçekten bir çeşit sihir var mı, eğer öyleyse, ne var?

Victoria Lewis’in Into The Gloss’da belirttiği gibi , bu tip rujlar “ cildinize ruj borusundan daha yüksek bir pH değerine sahip olması ve ayrıca içinde su bulunmasıdır” diye teknik olarakbireysel cildinize tepki verir. Yani, işler çok daha kişisel değil. Tek gerçek fark cilt tonunda yatıyor. Açıkça tenli biriyle solgun bir tenli olanlardan daha farklı görünecektir. ”

Bu rujları yaratan “büyü” ne bakılmaksızın, 2019’nunn ilk yarısında popülerliği, orada her tür güzellik severle büyük ölçüde pozitif bir etkiye sahip olduğunu kanıtlıyor. Bugün bu renk değiştiren rujları satan pek çok farklı markayla, çekici görünen ve bu eşsiz trendi kendiniz için deneyen birini bulmakta acıtmıyor!

Cilt Bakımı Trendleri

Maskara Yüz Ürünleri

Farklı cilt bakımı türleri yıllar içinde popülerlik kazanmıştır, ancak maskara trendi 2019’nun başlıca zımbalarından biri olarak adlandırılabilir.

Bir çok güzellik aktif blog yazarı tarafından, maskara ve cilde faydaları hakkında bir yazı yaymaya başladı. Bu bileşen bakteri, kir ve fazla yağ gibi saf olmayan bileşenleri çıkarmak için harika olabilir ve  son derece kolaydır.

Saç Trendleri

Yüksek At Kuyruğu

Ariana Grande gibi ünlüler 2019’da denemek için son derece popüler bir güzellik trendi yaptılar. Bir zamanlar genç bir “amigo” görünüşü olarak görülen bu saç modeli, zarif, güzel ve yaratılması kolay kabul edilen bir ürün haline geldi.

Bu eğilimi bu kadar popüler kılan şey, inanılmaz derecede uzun süreler boyunca tutabileceği gerçeğidir. Saçlarınız yüksek bir at kuyruğuna oturtulduğunda, gerçekten orada kilitli ve çok fazla övünmeyecek. Ayrıca, saçlarınızı yüzünüzden uzak tutar, bu sayede ister dışarıda bir gece olsun isterse titiz bir spor etkinliği olsun, pek çok farklı gün için mükemmel bir saç modeli haline getirin. 

Elle’nin Julie Schott, mükemmel yüksek at kuyruğu elde etmek söz konusu olduğunda “hair pro” diye adlandırdığı Florido Basallo’ya büyük bir kredi veriyor. Tam eğiticiyi buradan alın

Şık veya daha rahat, yüksek at kuyruğu elde etmek için basit bir saç şeklidir ve saçınızın görünmesini ve harika görünmesini sağlar!

Tırnak Trendleri

Tırnak ojesi
Tırnak ojesi

Tırnak sanatının yıllar geçtikçe daha karmaşık ve ayrıntılı olduğu görülüyor, bu yüzden 2019 bize denemek için bazı inanılmaz trendler sağladı.

Krom Ojeler

Aynalara benzeyen ojeler güzellik dünyasında bir açıklama yaptı ve herkes bu inanılmaz eşsiz görünüme nasıl ulaşılacağını bilmek istiyor gibi görünüyor. Bazı markalar krom cilasının şişelenmiş versiyonlarıyla çıkmaya başlarken, çoğu tırnak uzmanı en iyi sonuçlar için tırnak pudrası ve jel cila ile gitmeye eğilimlidir.

Adaras Blogazine’deki Ida Eriksson, burada mükemmel krom tırnakların nasıl elde edileceği konusunda mükemmel bir eğitim sunuyor .

Bu tırnak görünümü çarpıcı, çarpıcı ve güzel, ucuz krom tozları bulmak zor olabilir. Jel cila ve kür LED lambaların ek maliyetiyle, ayna ojeleri cebinizde bir delik yakabilir, bu yüzden bu eğilim denemek için en ucuz olmayabilir.

Gümüş ve altın krom ojeler güzellik toplumunda en sık görülen renk olmasına rağmen, pembe, mavi ve daha fazlası gibi renkler var! Hangi renkleri denemek isteyebileceğiniz size kalmış, bu yüzden krom ojeleri başlasın!

Holografik Oje

Holografik eğilim, son birkaç aydır tırnak sanat topluluğunu aldı ve 2019’nin devam etmesiyle daha da popüler hale geldi.

Daha iyi bilinen Youtube’da Nailogic olarak bilinen Cristine Rotenberg, “holo” eğiliminin başlangıcına doğru çok etkili olduğu düşünülebilir. Holografik tırnak cilaları, jeller ve pudralara olan sevgisiyle, çok sevilen bir vlog haline geldi ve video eğitimleri 2019 yılında fırladı.

Holografik ojeler yıprandığında gerçekten kalabalığın arasından sıyrılır ve birçok renk ve renk sonsuzdur. Glamour’un Julianne Carell’in açıkladığı gibi, güzellik meraklıları ve ünlüler, bu holografik tırnak ürünlerinin sağladığı gökkuşağı etkisi için çıldırıyorlar .

2019’un ilk yarısı bize denemek için çok fazla güzellik trendini verdi, bu yüzden eğer sizin görüntünüzle denemeye hazırsanız, bu muhteşem trendlerden bazılarını bir araya getirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir