60 yaş üstü kadınlar için makyaj önerileri

0
80
60 yaş üstü kadınlar

60 yaş üstü kadınlar için makyaj önerilerini sizler için yaşlı kadın makyajı yaşlı kadının makyajla değişimini ve yaşlı gözlere makyaj nasıl yapılır sizlere anlatıyoruz kısa kısa…

Diyelim ki, daha az daha fazla. Yaşlandıkça cildimizi daha kırışık ve kuru hale getirir ve uyguladığınız yüz makyajını uygulamak istemezsiniz. (eğer yaptıysanız). Cildinizi gerçekten iyi nemlendirin, yüz bakımı harikadır ancak haftada birkaç kez salona gitmek imkansızdır. Bu nedenle, cildinizin nemlendirilmesi ve beslenmesi için size en uygun maskeleri seçin ve bunları evde veya her 2 günde bir uygulayın! Bu sayede makyajınız daha pürüzsüz bir şekilde uygulanacaktır!

Bu nedenle, öncelikle ten renginizi eşitlemek için hafif bir fondöten seçerdim ve Guerlain Meteorites veya Hourglass Ambient aydınlatma tozu gibi bir son işlem pudrasıyla (cildiniz kuru değilse) hazırlarım. Cilt dokusunu vurgulamamak için çok hafif bir şey.

Maskara göze biraz çıplak kahverengi göz farı uygulardım.

Bronzlaştırıcı ile hafifçe bronzlaştırın, küçük bir allık ve ruj uygulayın! Ruj ile yaşlı kadınların ağızlarında kırışıklıklar olduğu için dikkatli olun, böylece parlak ruj bu kırışıklıkların içine sızabilir ve sizi garip gösterir.

Allık ve bronzlaştırıcı ile üstünden geçmemeyi unutmayın! Her şeyin sofistike görünmesini ve ucuz görünmemesini istiyorsun.

Ayrıca kaşlarınıza dikkat edin, gerçekte olduklarından daha koyu yapmalarını sağlayın, aksi halde huysuz ve yaşlı görüneceksiniz!

Kozmetikler yerine cilt bakımı için para harcayın. Güneş kremi kullanın. Nemlendirici ve daha şeffaf olduğu için fondöten yerine BB krem ​​kullanmayı deneyin. Bir astar cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olacaktır. Burnunuz gibi sadece parlak alanları pudralayın. Toz kırışıklıklar içine yerleşecek ve onları vurgulayacaktır. Ağır göz makyajı, özellikle astar kullanmayın. Gözlerinde kalın siyah halkalar olan çok sayıda yaşlı kadın gördüm ve bu korkunç.

Aşırı parlak rujlardan uzak durun. Canlı bir kırmızı yerine daha yumuşak bir gül veya şeftali deneyin. Rujun dudaklarınızın dışına taşmasını önlemek için dudak kalemi kullanın. Son olarak, kaşlarınızı fırçalayın ve hafifçe doldurun, ancak üzerine çizmekten kaçının! Kaşlarınızın grileşmesi veya seyrek olması durumunda renkli olmasını sağlayın.

Bunları da Okumalısın  Yaz Makyajı İpuçları ve Sırları
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here