Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya

0
32

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya Tahlil Sonucu

Sizlere verem savaş dispanseri çalışma saatleri verem savaş dispanseri randevu alma verem savaş dispanseri nedir adapazarı toplum sağlığı merkezi çankırı verem savaş sakarya akciger filmi sakarya bilge hastanesi ppd testi bilgilerini içermektedir.

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya Randevu

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0264) 291 41 01 telefon numarası Adres : Hızırtepe M. Figen Sakallıoğlu Cd, Adapazarı 54100, Sakarya, Sakarya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0264) 291 41 01

Poliklinik Çalışma Saatleri

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Adapazarı Verem Savaş Dispanseri Sakarya Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here