Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi

0
25

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere sandıklı devlet hastanesi fizik tedavi sandıklı devlet hastanesi nöroloji sandikli devlet hastanesi göz doktorları sandıklı devlet hastanesi kaç yataklı afyon devlet hastanesi sandikli devlet hastanesi cildiye doktorları dinar devlet hastanesi sandıklı devlet hastanesi diş bilgilerini içermektedir.

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi Randevu

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0272) 512 51 77 telefon numarası Adres : Ece Mah., İstasyon Cad. No:58, Afyonkarahisar, Afyon. İnternet sitesi Web : sandiklidh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0272) 512 51 77

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İstanbul Kadıköy Verem Savaş Dispanseri

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here