Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0
41

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere aksaray üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi doktorları aksaray üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi aksaray merkez/aksaray aksaray üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi randevu aksaray üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi merkez/aksaray merkez/aksaray aksaray eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları aksaray eğitim ve araştırma hastanesi yeni bina aksaray eğitim ve araştırma hastanesi cildiye doktorları aksaray devlet hastanesi başhekimi bilgilerini içermektedir.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0382) 212 91 09 telefon numarası Adres : Şifahane Mahallesi, Nevşehir Cd. No:117, 68200 Merkez/Aksaray Merkez/Aksaray, Aksaray. İnternet sitesi Web : aksaraydh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0382) 212 91 09

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here