Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

0
23

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tahlil Sonucu

Sizlere amasya online eğitim kamu hastaneler birliği eğitim samsun khb online eğitim karaman kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği amasya portal kamu hastaneleri birliği online eğitim konya kamu hastaneleri birliği online eğitim eskişehir amasya hbys bilgilerini içermektedir.

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Randevu

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0358) 252 7509 telefon numarası Adres : Fethiye Mah. No:10/1, Çelebi Mehmet Cd., 05100 Amasya Merkez/Amasya, Amasya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0358) 252 7509

Poliklinik Çalışma Saatleri

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here