Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü

0
26

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere amasya il sgk müdürlüğü amasya merkez amasya amasya bağkur il müdürlüğü telefon numarası amasya sgk müdürü nurcan sosyal güvenlik kurumu amasya sgk il müdürü nurcan sgk iletişim merzifon sgk sgk müşteri hizmetleri bilgilerini içermektedir.

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Randevu

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0358) 212 2878 telefon numarası Adres : Mehmet Varinli Cad. No:32, Amasya Merkez/Amasya, Amasya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0358) 212 2878

Poliklinik Çalışma Saatleri

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here