Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği

0
49

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Tahlil Sonucu

Sizlere ankara eğitim ve araştırma hastanesi yenimahalle semt polikliniği sonuç öğrenme yenimahalle devlet hastanesi ivedik semt polikliniği ankara hastanesi semt polikliniği atatürk gögüs hastaliklari ankara yenimahalle semt polikliniği yenimahalle devlet hastanesi semt polikliniği yenimahalle semt polikliniği göz doktoru ankara semt poliklinikleri olcay tezcaner bilgilerini içermektedir.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Randevu

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0312) 343 48 87 telefon numarası Adres : Gayret Mh., Aşıkçelebi Sok. no:7, Yenimahalle/Ankara, Ankara. İnternet sitesi Web : ankaraeah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0312) 343 48 87

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here