Home / Tahlil Sonuçları / Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere ulus toplum sağlığı merkezi etlik toplum sağlığı merkezi altındağ toplum sağlığı merkezi iletişim keçiören kaymakamlığı toplum sağlığı merkezi yenimahalle toplum sağlığı merkezi doktorları çankaya kaymakamliği toplum sağliği merkezi keçiören halk sağlığı laboratuvarı keçiören toplum ruh sağlığı merkezi bilgilerini içermektedir.

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi Randevu

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 312 8571321 telefon numarası Adres : Cuma Mah. Belediye Binası Altı Kalecik, Ankara, Ankara. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 312 8571321

Poliklinik Çalışma Saatleri

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Ankara Kalecik Toplum Sağlığı Merkezi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir