Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi

0
31

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere kızılcahamam devlet hastanesi telefon no kızılcahamam devlet hastanesi kaç yataklı kızılcahamam devlet hastanesi e reçete kızılcahamam devlet hastanesi göz doktorları kızılcahamam devlet hastanesi yeni bina kazan devlet hastanesi haymana devlet hastanesi beypazarı devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi Randevu

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0312) 736 10 08 telefon numarası Adres : Akçay Mah. Sırtyol Sok.No:2 Kızılcahamam/ Ankara, Ankara. İnternet sitesi Web : kizilcahamamdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0312) 736 10 08

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here