Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi

0
75

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere avrupa göz hastanesi doktorları tekirdağ göz hastanesi avrupa göz bağcılar avrupa göz sultanbeyli avrupa göz avcılar avrupa göz bahçelievler avrupa göz hastanesi ısparta avrupa göz muayene ücreti 2019 bilgilerini içermektedir.

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Randevu

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0282) 260 6565 telefon numarası Adres : Hürriyet Mah., İstanbul Yolu Üzeri, Deraağzı Mevkii, Yalıkolu Cennet Sok., Tekirdağ, Tekirdağ. İnternet sitesi http://www.avrupagoz.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0282) 260 6565

Poliklinik Çalışma Saatleri

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Eyüp Devlet Hastanesi Dr. Ali Külünk Semt Polikliniği

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here