Ayak Bileği İnceltme Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır? Ayak Bileği Estetiği Hakkında

0
109

Ayak Bileği Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır ve Ayak Bileği İnceltme Estetiği Hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Aşırı kilonun olmamasına rağmen, özellikle alt bacak ve ayak bilekleri bölgesinde kalınlık sorunu olanlar için plastik cerrahiden yardım alıyorlar.

Ayak Bileği Estetiği Ameliyatı kaç saat sürer ve bu süre hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ameliyat olacağınız doktora bu konuda soru sorabilir ve net bir cevap alabilirsiniz. Ayak bileği ameliyatı kaç günde iyileşir sorusunun muhatabı da yine doktrounuzdur. Ayak bileği artroskopisi iyileşme süresi ve bu süreçte yapılması gerekenleri sizlere aktaracağız. ayak bileği ameliyatı sonrası fizik tedavi yöntemleri de zaten doktorunuzun tedavisini takip ederseniz bilgi sahini olacağınız konular arasındadır.

Sorun yumuşak yağlı doku fazlalığı

‘Yerel yağ vücudun herhangi bir yerinde görülebilir. Özellikle alt baldırda, baldırda ve ayak bileği bölgesinde, bayanlar spor yapsalar bile sonuç alamadıklarından şikayet eden bir plastik ve rekonstrüktif cerrah. Dr. bülent Cihantimur ve başarılı bir şekilde bu operasyonu güzelleştirme başlığı altında baktığımızda bacak geri bildirimi aldıklarını belirtmişlerdir.

Hastalarımızın deneyimini yaşamadan önce alt bacağın kalınlığından şikayet edenlerin hepsi, kesinlikle diyet ve egzersiz yapmakta, ancak sonuç elde edememektedir. Buzağı ve ayak bileği kalınlığında, yumuşak yağlı doku fazlalığı neden olur. Sporlar gittikçe gittikçe daha sık yapılır, bu alan aynı zamanda diyete cevap vermeyebilir. Zayıflama, vücudun her yerinde verilir, bu bölgede hala inatçı bir şekilde kalırken, Op. Bülent cihantimur, bu konuda çok fazla sorun yaşandığını ya da bu sorunu yaşayan hastaların çoğunun botlarını giydiğini ve dar pantolon giydiğini, kısa şortların yaz aylarında etek giymelerine izin verilmediğinden dolayı bu problemi yaşadıklarını belirtiyor.

Ayak Bileği Ameliyatı Etkili Yöntemi

‘Fakat bu problem çözülemez. Estetik cerrahi, bacak cerrahisi uyguladığımız liposculpture tekniği, kalın bacağın ve ayak bileği problemlerinin kalınlıklarını azaltmada bize yardımcı olmaktadır. Alandaki sorunlu ince kanüllerle uğraşıyorduk. Liposuction, bu tekniğe benzer bir uygulama olup, yağ alma ile düzeltilmesi için yağlı, şekli estetik olarak şekil vermek anlamına gelir. Bu şekilde, bir heykeltıraş gibi, sadece şişman olmamak, kalan bölgeyi şekillendirmek amaçlanmaktadır. Liposculpture operasyonu da, sırt, bel, göbek, bacak, kalça ve diz iç kısımları, çene altı gibi farklı vücut kısımlarına uygulanabilir. Vakum yardımıyla yağ çekildikten sonra bölgeye şekil verilmesinin sona erdiğini belirterek, prosedürden birkaç saat sonra eve dönebilirsiniz.

Ayak Bileği Estetiği Ameliyatı
Ayak Bileği Estetiği Ameliyatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here