Bakırköy Ketem

0
35

Bakırköy Ketem Tahlil Sonucu

Sizlere bakırköy ketem telefon numarası bakirköy merkez saham ketem ümraniye ketem randevu büyükçekmece ketem randevu ketem pendik randevu ketem küçükçekmece randevu büyükçekmece merkez saham ketem pendik ketem randevu alma bilgilerini içermektedir.

Bakırköy Ketem online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Ketem Randevu

Bakırköy Ketem randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bakırköy Ketem iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0(212) 542 05 25 telefon numarası Adres : Zeytinlik Mah. Ebuzziya Caddesi Milliyetçi Sokak No:1 Bakırköy, Ketem, İstanbul. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Ketem Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0(212) 542 05 25

Poliklinik Çalışma Saatleri

Bakırköy Ketem Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi

Bakırköy Ketem Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here