Home / Tahlil Sonuçları / Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere bartın halk sağlığı laboratuarı tahlil sonuçları bartın il sağlık müdürlüğü bartin halk sagligi laboratuvar sonucu bartın devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü Randevu

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0.378 228 – 40 – 30 telefon numarası Adres : Kırtepe Mah. Arifler Sokak 74100 Bartın, Bartın. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0.378 228 – 40 – 30

Poliklinik Çalışma Saatleri

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü Adresi Haritası

Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bartın Halk Sağlıgı Müdürlüğü Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir