Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi

0
28

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere boğaziçi tıp merkezi çekmeköy boğaziçi tıp merkezi saç ekimi yorumları boğaziçi tıp merkezi beykoz boğaziçi tıp merkezi darıca boğaziçi tıp merkezi çekmeköy doktorları boğaziçi tıp merkezi sarıyer boğaziçi tıp fakültesi fsm tıp merkezi bilgilerini içermektedir.

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Randevu

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 212 227 0000 telefon numarası Adres : Yenidoğan Sokak No:7, (Yıldız Teknik Üniversitesi karşısı), 34349 Beşiktaş/İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi http://www.bogazicisaglik.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 212 227 0000

Poliklinik Çalışma Saatleri

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bitlis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Beşiktaş Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here