Biga Sağlık Meslek Lisesi

0
12

Biga Sağlık Meslek Lisesi Tahlil Sonucu

Sizlere biga sağlık meslek lisesi taban puanı biga anadolu lisesi biga endüstri meslek lisesi bölümleri çanakkale sağlık meslek lisesi safiye hüseyin elbi mesleki ve teknik anadolu lisesi bölümleri biga ticaret meslek lisesi biga liseleri çanakkale biga ayşe doğan mesleki ve teknik anadolu lisesi bölümleri bilgilerini içermektedir.

Biga Sağlık Meslek Lisesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Biga Sağlık Meslek Lisesi Randevu

Biga Sağlık Meslek Lisesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Biga Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 05063077801- 02863161231 telefon numarası Adres : Şirintepe Mah. Şehit İbrahim Doğu Cad. No:6 BİGA ÇANAKKALE, Çanakkale. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Biga Sağlık Meslek Lisesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 05063077801- 02863161231

Poliklinik Çalışma Saatleri

Biga Sağlık Meslek Lisesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Balıkesir Güven Tıp Laboratuvarı

Biga Sağlık Meslek Lisesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here