Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul

0
28

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul Tahlil Sonucu

Sizlere biruni laboratuvarı kimin biruni laboratuvarı genel müdürlük biruni laboratuvarı merkez biruni laboratuvarı çekmeköy biruni laboratuvarı gayrettepe biruni laboratuvarı maaş biruni laboratuvarı adana biruni laboratuvarı anlaşmalı kurumlar bilgilerini içermektedir.

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul Randevu

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0(216) 545 72 72 telefon numarası Adres : Acıbadem Cad. Aydın Apt. No: 109 Kat:2/5 Acıbadem / Kadıköy, İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi https://www.biruni.com.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0(216) 545 72 72

Poliklinik Çalışma Saatleri

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Biruni Laboratuvarı Acıbadem İstanbul Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here