Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi

0
19

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere dr ayten bozkaya randevu alma ayten bozkaya hastanesi doktor isimleri ayten bozkaya spastik hastanesi iletişim ayten bozkaya kimdir ayten bozkaya nöroloji doktorları ayten bozkaya hastanesi tahlil sonuçları ayten bozkaya tahlil sonuçları ayten bozkaya hastanesi poliklinikler bilgilerini içermektedir.

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 216 00 60 telefon numarası Adres : Altınova Mah. Yolgör Sokak Osmangazi Bursa, Bursa. İnternet sitesi Web : bursaspastik.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 216 00 60

Bunları da Okumalısın  Özel Elazığ Diyaliz Merkezi

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here