Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
27

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere inegöl ağız ve diş sağlığı hastanesi inegöl/bursa inegol dis hastanesi randevu numarasi diş hastanesi randevu hattı inegöl özel diş polikliniği inegöl diş hastanesi randevu alma telefon numarası inegöl diş hastanesi çene cerrahisi yenişehir ağız ve diş sağlığı merkezi doktorları inegöl diş hekimi tavsiye bilgilerini içermektedir.

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 715 20 08 telefon numarası Adres : Yeni Mahallesi, Yenişehir Cd. No:70, 16400 İnegöl/Bursa, Bursa. İnternet sitesi Web : inegoladsm.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 715 20 08

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Özel Konya Farabi Hastanesi

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here