Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi

0
17

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere bursa toplum sağlığı merkezi iletişim osmangazi toplum sağlığı merkezi nilüfer toplum sağlığı merkezi doktorları nilüfer toplum ruh sağlığı merkezi nilüfer sağlıklı yaşam merkezi toplum sağlığı merkezi bursa yıldırım toplum sağlığı merkezi nilüfer ilçe sağlık müdürlüğü nilüfer/bursa bilgilerini içermektedir.

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi Randevu

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 453-1780 telefon numarası Adres : Ertuğrulgazi Mahallesi Nilüfer, Yıldırım 16310, Bursa, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 453-1780

Poliklinik Çalışma Saatleri

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Aydın Özel Referans Hastanesi

Bursa Nilüfer Toplum Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here