Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi

0
14

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bursa orhaneli devlet hastanesi kaç yataklı orhaneli devlet hastanesi kalite dökümanları bursa orhaneli devlet hastanesi diyetisyen orhaneli devlet hastanesi dahiliye doktorları bursa orhangazi devlet hastanesi bursa devlet hastanesi bursa çekirge devlet hastanesi bursa yenişehir devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi Randevu

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 817 1033 telefon numarası Adres : Karabekirpaşa Mah. Linyit Sokak No:1 Orhaneli/Bursa, Bursa. İnternet sitesi Web : orhanelidh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 817 1033

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bartın Devlet Hastanesi

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here