Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

0
17

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bursa gögüs hastaliklari doktor tavsiye turkan akyol hastanesi bursa randevu bursa gögüs hastaliklari en iyi doktor türkan akyol hastanesi tahlil sonuçları türkan akyol hastanesi nasıl gidilir bursa türkan akyol hastanesi tahlil sonuçları doktor güler yürekli bursa gögüs hastaliklari hastanesine nasıl gidilir bilgilerini içermektedir.

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 368 34 50 telefon numarası Adres : Ertuğrulgazi Mh. Ülkü Sk. No:4 Yıldırım/Bursa, Bursa. İnternet sitesi Web : bgh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 368 34 50

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Avrupa Göz Beşyüzevler Göz Hastanesi

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bursa Prof.Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here