Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi

0
17

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bursa yenişehir devlet hastanesi ne zaman açılacak bursa yenişehir devlet hastanesi iş başvurusu bursa yenişehir devlet hastanesi personel alımı bursa yenişehir hastanesi doktor listesi bursa yenişehir devlet hastanesi cildiye doktorları bursa yenişehir devlet hastanesi kavga yenişehir devlet hastanesi mersin yenişehir devlet hastanesi adres bilgilerini içermektedir.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Randevu

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 773 00 54 telefon numarası Adres : İznik caddesi No:60 Yenşehir / BURSA , Bursa. İnternet sitesi Web : bursayenisehirdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 773 00 54

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İzmir Yaşam Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here