Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri

0
13

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri Tahlil Sonucu

Sizlere verem savaş dispanseri ataevler bursa ataevler verem savaş dispanseri nasıl gidilir bilgilerini içermektedir.

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri Randevu

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 360 6485 telefon numarası Adres : Çınarönü Mah., Çınarönü cad. No:76, 16350 Yıldırım/Bursa, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 360 6485

Poliklinik Çalışma Saatleri

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

Bursa Yıldırım Verem Savaş Dispanseri Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here