Home / Tahlil Sonuçları / Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bursa yüksek ihtisas hastanesi laboratuvar sonuçları yüksek ihtisas hastanesi doktorları bursa yüksek ihtisas hastanesi doktor çalışma listesi 2019 yüksek ihtisas en iyi kardiyoloji doktorları yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesi yıldırım/bursa bursa yüksek ihtisas hastanesi nöroloji doktorları bursa yüksek ihtisas hastanesi yemek listesi bursa şevket yılmaz hastanesi doktor çalışma listesi bilgilerini içermektedir.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 295 50 00 telefon numarası Adres : Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı Yıldırm / BURSA, Bursa. İnternet sitesi Web : bursayuksekihtisaseah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 295 50 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir