Home / Sağlık / Burun Estetiği ve Cinsellik Arasındaki Bağ!
Burun Estetiği
Burun Estetiği

Burun Estetiği ve Cinsellik Arasındaki Bağ!

Tüm ameliyatlar, burun estetiği ameliyatları gibi bir iyileşme süreci vardır ve bir süre sonra dinlenir. Bu ameliyattan sonra, hissettiğiniz acı derecesi tam anlamıyla ve tüm asgari insanlarla birlikte gider, normal yaşama dönmeniz biraz zaman alır. Bu süreçte, hastaların zihinlerinde cinsellik konusunda birçok soru işareti vardır.Burun estetiği, İstanbul’da burun estetiği fiyatları, ameliyatsız burun estetiği, burun dikleştirme, burun eğriliği, deviasyon, burun ucu ameliyatı, rinoplasti hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir.

Burun estetiği sonrası cinsellik

Rinoplasti sonrası tam olarak burun yapısına uygun, önlemler, bu tür durumların yok edilmesinin ilk 6 ayını bulmak. Bu süreçte mümkün olduğu kadar nabız, soğuk, vb. Durumları önlemek, burnunuzu korumak ve sürecin geri kalanını atlatmak önemlidir.

Rinoplasti hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir.

Rinoplasti Nedir? Kimlere, Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

Cinsel ilişkilerin ameliyattan sonra devam edemeyeceği bilimsel bir kural yoktur. Ama bununla ilgili çok fazla endişe olduğu da gözleniyor.

Rinoplasti sonrası ciltbakımı ve cinsellik

Cinsel ilişkinizi ameliyattan sonra burnu patlatamayacak şekilde ve vücuttaki kan dolaşımını artırdığı için kalp hızını ve kan basıncını artırmanın ilk 1 ay içinde yapılması gibi etkenler tavsiye edilmez. Bu durum burunda kanamaya yol açabilir.

Burun Estetiği cinsellik
Burun Estetiği cinsellik

Sadece burun ile cinsel ilişki kurmak değil yakın temas, ve nabız almak için mevcut olan öpüşme, aynı geçerlidir.

Yüzümüzün ortasında duran nabız ve nabız elde edilebilmesi için burun cerrahisinden sonra iyileşme döneminde yerimizi korumak için iyi bir yoldur, dikkat etmek önemlidir. Aynı şekilde yaklaşık 2 ay boyunca ağır sporları denemekten kaçınılmalıdır.

Bu süreç zahmetli görünebilir, daha iyisi olduğunda, güzel bir kendine özgü bir güvene sahip olmanız ve cinsel yaşamınızı artırmanızın olumlu bir şekilde yansıyacağını unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Rinoplasti Ameliyatı Nedir? Rinoplasti Hakkında Merak Edilenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mutlaka Okumalısın

60 Günde Stresten Kurtulun: Adım Adım Anlatım

Sitres  60 Günde Stresten Kurtulma : Adım Adım Anlatımını yapacağız. Hayatınızı iyileştirmek, sert ve zorlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir