Burun Estetiği ve Cinsellik Arasındaki Bağ!

2
96
Burun Estetiği
Burun Estetiği

Tüm ameliyatlar, burun estetiği ameliyatları gibi bir iyileşme süreci vardır ve bir süre sonra dinlenir. Bu ameliyattan sonra, hissettiğiniz acı derecesi tam anlamıyla ve tüm asgari insanlarla birlikte gider, normal yaşama dönmeniz biraz zaman alır. Bu süreçte, hastaların zihinlerinde cinsellik konusunda birçok soru işareti vardır.Burun estetiği, İstanbul’da burun estetiği fiyatları, ameliyatsız burun estetiği, burun dikleştirme, burun eğriliği, deviasyon, burun ucu ameliyatı, rinoplasti hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir.

Burun estetiği sonrası cinsellik

Rinoplasti sonrası tam olarak burun yapısına uygun, önlemler, bu tür durumların yok edilmesinin ilk 6 ayını bulmak. Bu süreçte mümkün olduğu kadar nabız, soğuk, vb. Durumları önlemek, burnunuzu korumak ve sürecin geri kalanını atlatmak önemlidir.

Rinoplasti hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir.

Rinoplasti Nedir? Kimlere, Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

Cinsel ilişkilerin ameliyattan sonra devam edemeyeceği bilimsel bir kural yoktur. Ama bununla ilgili çok fazla endişe olduğu da gözleniyor.

Rinoplasti sonrası ciltbakımı ve cinsellik

Cinsel ilişkinizi ameliyattan sonra burnu patlatamayacak şekilde ve vücuttaki kan dolaşımını artırdığı için kalp hızını ve kan basıncını artırmanın ilk 1 ay içinde yapılması gibi etkenler tavsiye edilmez. Bu durum burunda kanamaya yol açabilir.

Burun Estetiği cinsellik
Burun Estetiği cinsellik

Sadece burun ile cinsel ilişki kurmak değil yakın temas, ve nabız almak için mevcut olan öpüşme, aynı geçerlidir.

Yüzümüzün ortasında duran nabız ve nabız elde edilebilmesi için burun cerrahisinden sonra iyileşme döneminde yerimizi korumak için iyi bir yoldur, dikkat etmek önemlidir. Aynı şekilde yaklaşık 2 ay boyunca ağır sporları denemekten kaçınılmalıdır.

Bu süreç zahmetli görünebilir, daha iyisi olduğunda, güzel bir kendine özgü bir güvene sahip olmanız ve cinsel yaşamınızı artırmanızın olumlu bir şekilde yansıyacağını unutmayın.

Bunları da Okumalısın  Chiari Malformasyonu Nedir? Beyincik Sarkması Belirtisi Tedavisi

Bir önceki yazımız olan Altın iğne Nedir? Faydaları Nelerdir? Gerçekten işe yarıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here