Cadılar Bayramı Makyajı Nasıl Yapılır? En Korkunç Cadı Makyajları

0
119
Cadılar Bayramı Makyajı
Cadılar Bayramı Makyajı

Cadılar Bayramı Makyajı 31 Ekim 2019 cadılar bayramı makyajı kolay nasıl yapılır diye 2019 yılına girerken, cadılar bayramı makyajını siz kendi evinizde yapınız.  1 Ekim 2019 cadılar bayramı makyajı erkek cadı makyajı örnekleri ile birlikte cadılar bayramı makyaj malzemelerini tatlı cadı makyajı nasıl yapılır sorusunu sizler için yanıtladık.

Cadılar bayramı kostümleri kiralama ve cadılar bayramı kostümleri nasıl yapılır cadı kostümü cadılar bayramı kostümleri istanbul izmir antalya ve ankarada kiralama yapan yerler vardır.

Cadılar Bayramı makyajı

Cadılar Bayramı mutlu Cadılar Bayramı ve bugün…

Bugün ülkemizde Cadılar Bayramı kutlamak için çok fazla olmasa da, kısaca bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Daha sonra Cadılar Bayramı X-Men Mystique makyaj, Poison Ivy makyaj, bebek makyaj, Köpek-Husky makyaj, Siyah Kuğu makyaj, zombi gelin makyajı Cadı makyajı ve ünlü vloggerlar geliyor.

Cadılar Bayramı ilk kez İngiltere‘de ortaya çıktı. Çok eski zamanlarda Keltler 1 Kasım tarihini yaz mevsiminin bitişi, kışın başlangıcı olarak kabul ediyorlardı. Çünkü tam 1 Kasım’da sürüler yaylalardan dönüyor, toprak ağaları imzalanan kira sözleşmeleri yeniliyor; kısacası yeni sezon başlıyordu. Bu günde ayrıca ölülerin evleri ziyaret ettiğine inanılıyordu. Sırf bu ölüleri evlerden uzak tutmak için dağlarda, tepelerde ateşler yakılıyordu. Bu ateşi yakarken de garip maskeler takıyorlardı ki, gelen ölüler onları tanımasın! İşte şimdi Cadılar Bayramı’nın nasıl çıktığı yavaş yavaş şekillenmeye başladı değil mi? Aynen! İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandıkları ruhlara tanınmamak için maskeler takıyor, kostümler giyiyorlardı. İşte Cadılar Bayramı böyle oluştu

Cadılar Bayramı her yıl 31 Ekim’de kutlanıyor. Çocuklar ve gençler sık ​​sık ramazan bayramlarından hoşlanırlar, korkutucu kostümler giyerek, kapıdan kapıya, şekere, meyveye ve eğlenceye farklı hediyeler toplayarak bir tatil geçirirler. Çocuklar Cadılar Bayramı sembolü gülen yüz ile bir kabaktır aslında. Ekim ayında balkan bal kabağında satışlarında patlamanın yaşanmaktadır.

Bunları da Okumalısın  11 adımda mükemmel makyaj sırlarına ulaşın!

Eski zamanlarda Cadılar Bayramı’nın Hikayesi, 31 Ekim’de sona eren hasat sezonu, o gün kabul edilmektedir. Hasat sevincinin bir kısmı tarımsal ürünlerde nüfusun büyük bir kısmının, ancak son bulabildikleri yıldan bu yana beklentiler altında kalmasıdır. Hasattan en az bir tanesi, ölümden sonra bir tür barış bulamayan ruhlara inanmıştır. Ruh dünyasında, her yıl 31 Ekim’de günah işleyemeyen, acıya katlanamayan, iş bulamayanları bu ruhlar dünyayı ziyarete geldiğinde inanan insanları lanetledi. Daha önceki gelişmelerinde onları korkutmayı başarabilen çiftçiler, hasattan paylarını almayı bekledikleri bu lanetin altından korkutararak kaçırmayı düşünüyorlardı. Cadılar Bayramı’nda Amerika’da da dünyanın her yerinde gerçekleşen en muhteşem Cadılar Bayramı kutlaması gerçekleşmektedir.Hem  Amerika’yı ziyaret etmek için Amerika’daki bu eğlenceyi ziyaret ederseniz çok eğlenceli olabilir.

Cadılar Bayramı kostümleri Cadılar Bayramı kostümleri, Cadılar Bayramı makyajı, Cadılar Bayramı makyaj tamamlayıcı en önemli parçası en çok web üzerinde bulacaksınız. Ülkemizde çok sayıda kutlama yapmamak için bu makyajı maskeli baloda kullanabilirsiniz.

bahane muhteşem tatil makyaj

Londradabir turk kizi – Poison Ivy

Sabaean Bebi – X-Men Mystique

Köpek Saçı – Çılgın Bebek / bebek

Gokceslife – Siyah Kuğu

Cadılar Bayramı Nezaman?

Cadılar Bayramı yıllar geçtikçe Türkiye’de de kabul görmeye, hatta kutlanmaya başladı. Her sene 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı, 2019’de kutlanacka. Peki Cadılar Bayramı’nda ne yapılır, nereye gidilir, ne giyilir?

 

Cadılar bayramı makyajı | Potuks

cadilar-bayrami-makyaji-10 | Tarz Meselesi

Cadılar Bayramı Makyajı Öneriler ve Uygulama Videoları

Cadılar Bayramı Makyaj Örnekleri

Neden Yapılır ki Bu Diyeceğiniz 15 Korkunç Cadılar Bayramı Makyajı ...

cadilar-bayrami-makyaji-07 | Tarz Meselesi

Cadılar Bayramı makyaj önerileri - Güzellik Aylin\'in Kozmetik Günlüğü: Cadılar bayramı makyajı- Halloween day ... İskelet | Cadılar Bayramı Makyajı - YouTube Güzel ve Kolay Uygulanabilen 22 Halloween Makyajı - Ofpof Cadılar Bayramı Makyajı 2017 cadilar-bayrami-makyaji-10 | Tarz Meselesi

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here