Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi

0
15

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere samsun ayvacık toplum sağlığı merkezi çanakkale toplum sağlığı merkezi doktorları çanakkale toplum sağlığı merkezi iletişim çanakkale toplum sağlığı merkezi çanakkale merkez/çanakkale çanakkale toplum ruh sağlığı merkezi çanakkale toplum sağlığı müdürlüğü çan toplum sağlığı merkezi bilgilerini içermektedir.

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi Randevu

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 286 712 38 44 telefon numarası Adres : Fatih Mahallesi Edremit Caddesi NO:13 Ayvacık,Çanakkale, Çanakkale. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 286 712 38 44

Poliklinik Çalışma Saatleri

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar

Çanakkale Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here