Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi

0
19

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere çanakkale halk sağlığı merkezi çanakkale halk sağlığı diyetisyen çanakkale il sağlık müdürlüğü çanakkale il sağlık md çanakkale il sağlık müdürlüğü lojmanları il saglık canakkale çanakkale il sağlık müdür yardımcıları çanakkale sağlık müdürlüğü taşeron bilgilerini içermektedir.

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi Randevu

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 286 316 22 49 telefon numarası Adres : İstiklal Mahallesi Köprü Sokak No:3 Kat 2 Biga, Çanakkale, Çanakkale. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 286 316 22 49

Poliklinik Çalışma Saatleri

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bandırma Verem Savaş Dispanseri

Çanakkale Biga Toplum Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here