Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

0
23

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tahlil Sonucu

Sizlere bilgilerini içermektedir.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Randevu

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0(286) 262 00 10 telefon numarası Adres : Toki 960 Konutları, Hamidiye Mah. Hüseyin Akif Terzioğlu Cad. No:3 Kepez , ÇANAKKALE, Çanakkale. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0(286) 262 00 10

Poliklinik Çalışma Saatleri

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here