Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi

0
16

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Tahlil Sonucu

Sizlere çanakkale sağlık meslek lisesi taban puanları 2017 çanakkale ibni sina sağlık meslek lisesi bölümleri çanakkale sağlık meslek lisesi nerede çanakkale liseleri gelibolu sağlık meslek lisesi çanakkale ibn-i sina mesleki ve teknik anadolu lisesi çanakkale merkez/çanakkale sağlık meslek lisesi bölümleri 2019 çanakkale imkb mesleki ve teknik anadolu lisesi bilgilerini içermektedir.

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Randevu

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0286) 213 9581 telefon numarası Adres : Veli Yaşin Cad./seramik Sok. No:13, Çanakkale Merkez, Çanakkale. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0286) 213 9581

Poliklinik Çalışma Saatleri

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi

Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here