Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
18

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere çankırı ağız ve diş sağlığı merkezi doktor isimleri çankırı ağız ve diş sağlığı hekimleri çankırı ağız ve diş sağlığı merkezi telefon numarası çankırı diş hastanesi doktor çalışma saatleri çankırı diş hekimi tavsiye ağız diş sağlığı merkezi randevu diş hekimi ulaş öcal diş hekimlerimiz bilgilerini içermektedir.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0376) 213 00 33 telefon numarası Adres : Aksu Mahallesi Hürriyet Caddesi No:16 Çankırı , Çankırı. İnternet sitesi Web : cankiriadsm.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0376) 213 00 33

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Bunları da Okumalısın  Sinop Gerze Devlet Hastanesi

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here