Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü

0
13

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere çankırı il sağlık müdürü çankırı il sağlık müdürlüğü taşeron listesi çankırı il sağlık müdürlüğü personel alımı çankırı il sağlık müdürlüğü staj başvurusu çankırı kamu hastaneleri çorum il sağlık müdürlüğü çankırı devlet hastanesi kastamonu il sağlık müdürlüğü bilgilerini içermektedir.

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Randevu

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 376 212 20 00 telefon numarası Adres : Cumhuriyet Mah. Zeki Ömer Defne Sk. No:3, Çankırı. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 376 212 20 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İstanbul Zeytinburnu AÇSAP

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here