Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi

0
12

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ılgaz devlet hastanesi telefon no ılgaz devlet hastanesi sonuç çankırı devlet hastanesi ilgaz devlet hastanesi tahlil çerkeş devlet hastanesi çankırı ılgaz devlet hastanesi tahlil sonuçları kurşunlu devlet hastanesi ılgaz devlet hastanesi randevu alma bilgilerini içermektedir.

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Randevu

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0376) 416 10 15 telefon numarası Adres : Yukarı Mahalle Nailibaba Caddesi Sağlık Sokak No:2 Ilgaz/Çankırı, Çankırı. İnternet sitesi Web : www.ilgazdh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0376) 416 10 15

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here