Cildinizi Güzelleştirmek için yapmanız gerekenler

0
72
cilt güzelleştirme ipuçları

Cilt güzelleştirme ipuçları maskesi ile hem diyetinizi, hem cilt güzelleştirme programınızı hem dogal cilt güzelleştirme kremleriile yüz güzelleştirme yollarını maske ve bitkisel çözümler ile sizlere hızlı ve kolay cilt bakımı tarifleri sunacağız.

Cilt güzelleştirme bitkisel

Sağlıklı cilt güzeldir ve normalde sağlıklı olduğunun bir göstergesidir. Cilt ayrıca D vitamini de üretir.

Vücut ısısını düzenler, nemi tutar, sert kimyasalları ve mikroorganizmayı (özellikle hastalığa neden olan bir bakteri) dışarıda tutar.

Sağlığını, gençliğini ve açıklığını korumak için gayret gösterdiğin için mükemmel bir anlam ifade ediyor.

Sorunlu cildin fiziksel rahatsızlığı güvene zarar verebilir ve hatta sosyal olarak sinir bozucu hale gelebilir. Annem akne ve izlerimin tedavisi için Dermatolog’a gitti. Doğum kontrolü altına alındı, antibiyotik, krem ​​ve yüz temizleyici kullanıldı. Ayrıca yan etkileri olan reçeteli ilaçlar verildi .

Bir araya geldiğimizde içlerinde farklı otlar ve kökleri olan çayları denemeye başladık.

Otları, cildin reçetesiz satılan ilaçları ile karşılaştırdık. Yan etkisi yoktu ve cildi temizlemeye başladı.

Rasgele insanlar onu durdurdu ve “Cildiniz muhteşem görünüyor ve yüzünüzdeki bu parlamayı elde etmek için ne yapıyorsunuz?” Dedi.

Yüzünün çok net ve canlı olduğunu söylediler.

İki aydır çay içiyordu ve yüzümdeki çaydan otları kullandı. Bu süre zarfında, sivilce salgınları olmamıştır. Yüzdeki yara izleri temizlenmişti.

Yüzü parlaktı ve güzel bir parıltı vardı. Cildi de çok yumuşaktı.

Bunları da Okumalısın  Cilt kalitenizi artırmak için test edilmiş ipuçları

Otlar cilt üzerinde yumuşak, ancak cilt koşullarında sert. Otlar serbest radikallerle savaşma ve enzimatik bozunmaları engelleme yeteneğine sahiptir.

Otlar, kollajeni (vücudunuzdaki cildinizin esnekliğini koruyan bileşik) teşvik eder ve kırışıkların birleşmesini önleyebilir. Aynı zamanda antibakteriyel ve antienflamatuar özelliklere sahiptir.

Enflamasyonu azaltabilecek, enfeksiyonu engelleyebilecek, hormonlarınızı normal durumlarına geri getirebilecek, güneş ışığından zarar görmeye karşı koruyabilecek ve iyileşmeyi teşvik edebilecek çok sayıda bitki vardır.

Cilt Güzelleştirme ipuçları

1 – Her duştan sonra * iyice * nemlendirin. İlk önce yüzünüzde, boynunuzda ve göğsünüzde bir yüz kremi kullanın. (“Olayın Yağı” nı kullanıyorum çünkü oldukça ucuz, ancak bir sürü insan var.) Daha sonra petrol jölesi kullanın (“Vazelin” en yaygın marka adıdır.) Tırnaklarınızda, dudaklarınızda ve gözlerinizin köşelerinde (en yaygın marka adıdır.) Burun deliklerinizi ve kulaklarınızı da yapmak isteyebilirsiniz.). Gerçekten iyice ovalayın, sonra dirsekleriniz ve / veya üst kollarınızdaki fazlalıkları silin. Ardından vücudunuzun geri kalanında, özellikle ayaklarınızın ve üst kollarınızın tabanlarında bir el losyonu kullanın.

2 – Güneş ışığından kaçının. Güneşte dışarı çıkmak zorundaysanız, yapabileceğiniz en güçlü güneş koruyucusunu kullanın. Bu çok önemli – kız kardeşim gençken bronzlaşmayı severdi ve ben de plajı sevmedim – şimdi insanlar düzenli olarak kız kardeşim yerine * annem * için yanılıyor. Güneş cildiniz için çok, çok, çok kötü!

3 – Sigara içmeyin. Eğer şimdi sigara içmiyorsanız, başlamayın. Sigara içiyorsanız, en kısa zamanda durun. Sigara içmek tüm vücudunuzu yaşlandırır, ancak cildinize özel zarar verir.

4 – Sulu tutun. Her gün bol bol su için; toksinleri uzak tutar. Tamamen vazgeçmek zorunda olmamanıza rağmen, kahve, çay ve alkol gibi sıvıları nemlendirmekten kaçının.

5 – Yüzünüze ellerinizle dokunmayın. Yüzünüze telefonunuzla veya ellerinizle dokunduğunuz herhangi bir şeyle dokunmamaya çalışın. Parmaklarınızdaki yağlar, yüzünüzdeki yağlardan farklıdır. Ayrıca, ellerinizin mikroplarla daha fazla teması vardır.

6 – Dengeli bir diyet yiyin. Bu listenin aşağısındadır çünkü bahsettiğim diğer şeyler kadar büyük bir etkisi olmaz. Ancak çok sayıda yağlı fast-food yiyerek genel sağlığınız için kötüdür ve cildiniz bunu yansıtacaktır, oysa bol miktarda meyve ve sebze yemek sizin için iyidir ve sağlıklı bir cilt ile sonuçlanacaktır, çünkü genel olarak sağlıklısınız.

Bunları da Okumalısın  Ev Yapımı Cilt Bakımı ile Yüzünüzü Besleyin

cilt güzelleştirme maskesi

cilt güzelleştirme diyeti

cilt güzelleştirme programı

cilt güzelleştirme dogal

cilt güzelleştirme kremleri

cilt güzelleştirme yolları

cildi anında güzelleştiren maskeler

cilt güzelleştiren besinler

cilt güzelleştiren bitki çayları

cilt güzelleştiren bitkisel yağlar

cildi güzelleştiren besinler ibrahim saraçoğlu

cildi güzelleştiren bitkisel çay tarifi

Bir önceki yazımız olan Basit Tüm Doğal Güzellik İpuçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here