Çocuk Nasıl Yapılır? Bebek sahibi olmak istiyorsanız, bunları yapın!

29
263
Bebek sahibi olmak

Çocuk nasıl yapılır makalemizde, Çoğu çift, bir bebeğe sahip olmak ve ilişkilerini bir adım ileriye götürmek için doğru zamanı beklemektedir. Ebeveyn olarak statüleri yükseldikçe, daha yüksek bir sorumluluk ve bağlılık duygusu geliştiriler. Bir sonraki adımı atmaya hazır olup olmadığınızı ölçmek zordur.

Çocuk nasıl yapılır içeriği ve kolay anlatımını sizler için madde madde yazdık. Gerçek çocuk nasıl yapılır anlatımını ve bebek nasıl yapılır anne baba tüp bebek nasıl yapılır aşamaları video izleyebilir, Gerçek nasıl hamile kalınır hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bebek nasıl yapılır temel bilgileri sizler için yazdık.

Hamilelikte Cinsel Korunma

Yanlış zamanda hamile kalmaktan korunmak için cinsel korunma konusunda ısrarcı olabilirsiniz ve buna  devam etme kararı aldığınızda hemen hamile kalmamak için sabırsızlanıyorsunuz. Gebe kalmaya çalışan çiftler arasında yaygın bir duygudur. Korunan çiftlerin bir çocuk yapmayı daha zor hale getirdigi duygusu. Bir aile kurmak için evlat edinebileceğiniz en iyi zaman ve yöntemleri anlamanıza yardımcı olacak bazı temel ipuçlarını sizinle paylaşacağız.

Çocuk Yapmak için doğru zaman ne zamandır?

Eğer sağlıklıysanız ve 35 yaşın altındaysanız, hamile kalmak için 6 aydan uzun bir süredir sizi ve eşiniz çocuk sahibi olamadıysa ve çocuk sahibi olmak için bir yıl çalıştıktan sonra doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

Eğer 35 yaş veya üzerindeyseniz, 6 ay boyunca gebe kalamadıysanız bir doğurganlık uzmanı görmelisiniz. İstatistiklerin, 30 yaşın altındaki sağlıklı bir kadının, herhangi bir ayda yalnızca % 20 oranında gebe kalma şansı olduğunu gösterdiğini hatırlayın.Yani yaş ilerledikçe doğurganlık oranı düşer.

Çocuk Nasıl Yapılır?

Hamile kalmaya çalışmak için mükemmel zaman yumurtlama döneminidir.

Çocuk yapma pozisyonu


Hamile Kalmak İçin İdeal Pozisyonlar,hamile kalmak için pozisyonlar video,hamile kalmak için ilişkiden sonra ne zaman banyo yapılmalı,diz dirsek pozisyonu,hamile kalma yöntemleri,çoçuk yapmak için en uygun zaman,hamile kalmamak için yapılması gerekenler,hamile kalmamak için nasıl ilişkiye girilir,hamile kalmamak için cinsel pozisyonlar

“OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ ”

Biz, ilaçsız yaşamı savunuyoruz. İnsan vücudu bir bütündür. İyilik ve sağlık hali, insanın fizyolojisiyle, psikolojisiyle, yaşadığı çevreyle, yedikleri içtikleriyle, duygulanımıyla birlikte oluşur. İnsan organizması, hastalıklardan korunabilme ve hastalandığı zaman kendi kendini iyileştirebilme yeteneğine sahiptir.

Çocuk yapmanın yolları

Hamile kalmak için ilişkide neler yapılmalı

Çocuk yapmak için en uygun zaman

Çocuk yapma zamanı


Gebe kalabilmek için hangi dönemde ve hangi sıklıkla ilişkiye girilmelidir?

Çocuk yapma takvimi


HANGİ AYDA HAMİLE KALIRSAM ERKEK VEYA KIZ BEBEĞİM OLUR. ~ ÇİN TAKVİMİ ~

Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Tahmini 2 adet bilgiye dayanır; Anne kaç yaşında ve hangi ayda hamile kaldı? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin’de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda büyük olasılıkla doğru bir tahmin yürütebilirsiniz.

Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için ‘Çin Takvimi’ ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin toplumunda 700 yılı aşan bir süredir kullanılıyor.

21 yaşında kız ve 30 yaşında erkek çocuk olasılığı fazla

Çin Takvimine göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. Örneğin 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkekolurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kızoluyor.

Çocuk yapma şekli

Çocuk yapmak için kaç kere ilişkiye girilir


Dr. Tülin Kocatepe anlatıyor.
Bebek sahibi olmak isteyen çiftler hangi sıklıkta ilişkiye girmeli?

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler oldukça düzenli bir şekilde ortalama olarak haftada 2 kez cinsel ilişkiye girmelidir. Bir çiftin cinsel ilişki sayısı 3 ve 3’ten fazla ise gebe kalabilirliğini artmış olur, haftalık ilişki sayısı 1’in altındaysa gebe kalabilirlik azalmış olur.

Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin özelikle yumurtlama günlerine yakın dönemde ve tam yumurtlama döneminde ilişkiye girmeye çalışmalıdır. Bunun için de tavsiye edilebilecek klasik yöntem, adetin 1.gününden itibaren sayıldığında 9-10.günden başlanarak 17-18. güne kadar 2-3 günde bir düzenli ilişkiye girmektir.

Erkeklerde spermin en aktif, motivitesinin en yüksek olduğu ve kalitesinin en yüksek olduğu dönem, 2-3 günlük cinsel ilişki sonrasıdır. Dolayısıyla çok sık, her gün ya da aynı gün içerisinde birkaç kere ilişkiye girmek gebelik şansını artırmayacaktır.

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler çok sık cinsel ilişkiye girmek yerine, yumurtlama gününü takip etmeli, özellikle de yumurtlama gününü ortaya almak koşuluyla 2-3 öncesi ve 2-3 gün sonrası şeklinde o hafta daha sık, 2-3 günde bir cinsel ilişkiye girerek hamile kalma şansını artırmalıdır.

Çocuk yapmak için ne yapmalı

Çocuk yapmak için en uygun zaman islami


Mustafa Toköz’ün seslendirmesiyle İslam’la ilgili merak ettiğiniz herşeyi kanalımızda bulabilirsiniz.
Kanalımızda yer alan eserlerin tamamı ehl-i sünnet alimlerinin eserlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır.

Çocuk yapmak için erkek ne yapmalı


Erkek Çocuk isteyenlere Müjde, Erkek Bebek İstiyorum Ne Yapmalıyım, Erkek Bebek İsteyenler, Erkek Bebek İstiyorum Ne Yapmalıyım, Erkek Bebek İsteyenler İçin Dua,

Çocuk yapmak için en uygun saat
İstediğiniz saatte ilişkiye girebiilirisniz.
Çocuk yapmak için ne yemeliyiz
Sağlıklı ve sperm arttırıcı meyve ve yiyecekler yeiyebilirsiniz..

Çocuk yapmak için en uygun yaş


Hamilelik için en ideal dönem 25-30 yaş arasıdır.

Çocuk yapma şekli izle

Çocuk yapmak için uygun pozisyon

Çocuğu yapma yöntemleri


Hamile kalmak için tüm denemeler boşa gidiyor çocuk yapma planların suyamı düşüyor?
Hamile kalmak için belkide bir çok yola başvurdun fakat bir türlü hamile olamadın mı?
Çocuk sahibi olmak için yapılan tüm hamile kalma yöntemlerini denedin fakat bu denemeler hamile kalmam için başarılı olmadı mı?
Hamile kalmak istiyorum diyorsun fakat her defasında hayallerine ulaşamıyor musun?
Doğal bir şekilde hamile kalmak benimde hakkım! Bende herkes gibi doğal yollarla hamile kalmak istiyorum! diyorsan.. Bu kitap senin için..
Hamile kalma formülü ismini verdiğim bu kitabımda en etkili hamile kalma yöntemi ile sadece 90 günde ve tamamen doğal yöntemle (kaliteli ve bitkisel bir yöntemi kullanarak) hamile kalmayı başarabileceksin.
Bu yöntem sayesinde 90 günde tüm hücrelerin yenilenecek ve tekrar denemende başarılı bir şekilde hamile kalabileceksin.
Üstelik tonlarca para dökmeden, doktor doktor gezmeden, bu yöntemi tamamen doğal bir şekilde kendin ve eşinle birlikte uygulayacak ve sonunda hamile kalmanın mutluluğuna varacaksın!.

Kız veya Erkek çocuk isteyenler İçin Dua

Çocuk Yapma Yumurtlama Dönemleri

Yumurtlama, yumurtaların yumurtadan çıkarıldığı zamandır. Ortalama bir kadında, adet döngüsü 24 ila 35 gün arasında herhangi bir yerde olabilir.

Kadınların Yumurtlama Dönemleri

Yumurtlama genellikle mevcut adet döngüsünün son gününden 14 gün önce gerçekleşir.

Bunun anlamı, 28 günlük bir döngüye sahip olan bir kadına ya da 35 günlük bir döngüye sahip olan biri için 21. günde bir döngünün 14. gününde gerçekleşebilir.

Yumurtlama sırasında salınan ovum, serbest bırakıldıktan sadece 12 ila 24 saat sonra yaşar. Sperm, salındıktan sonra 48-72 saate kadar yaşayabilir. Matematik, seks yapmak için en iyi zamanın yumurtlamadan 2 gün önce olacağını söylüyor. Bu, spermlerin en yüksek ovülasyon süresi boyunca Fallop tüpünde iyi miktarda bulunmasını sağlar.

Nezaman Hamile Kalırım?

Yumurtlama için zamanın tahmin edilmesi , özellikle düzensiz adet döngüsüne sahip olduğunuzda, gebe kalmayı planlarken çok yardımcı olabilir .

 • Vücudun bazal vücut ısısı, yani vücudun ısındığı sıcaklık, yumurtlama sırasında biraz artar. Sıcaklığınızı her gün kontrol etmek ve deseni not etmek iyi bir fikirdir. Yumurtlamadan birkaç gün önce her zaman en bereketlisiniz.
 • Vajinal sekresyonlar, yumurtlamadan birkaç gün önce, belirgin bir yapışkan akıntı olarak artacaktır. Salgılar yumurtlamadan sonra daha kalın ve bulanık görünür.

Bu kalıbı belirledikten sonra, yumurtlama gününden birkaç gün önce dene ve seks yap. Doğurganlık penceresi 3 -4 günlük bu dönemdir. Yumurtlama modellerini not etmiyorsanız, adet döneminizin ikinci ila üçüncü haftası en verimli olacaktır.

Hamilelik için ipuçları nelerdir?

Birçok kadın denemeden hamile kalır, ancak uzun süre gebe kalmakta zorluk çeken kadın sayısı artmaktadır. Hamile kalmaya yardım etmek için bakılabilecek birkaç şey var.

 • Gebe kalmaya çalışmadan önce doğum kontrol önlemlerini zamanında geri çekmelisiniz. Hapların hormonları vardır ve yumurtlama modelinizin normale dönmesi 6 ay kadar sürebilir. RİA’lar doğurganlığı düzeltmek için sağlık uzmanları tarafından çıkarılabilir. Depo Provera çekimleri, yöntemin kesilmesinden sonra bir yıla kadar görülebileceği için biraz daha zor olabilir.
 • Vajinal yağların kullanımı sağlıklı spermlere zarar verebileceğinden, yağlayıcı KULLANMAYIN. Yağlayıcıların pH dengesi, spermisidal olmaya yetecek kadar yüksektir. Kasık bölgesinde sabun kullanımı da pH seviyesi asidik olabileceğinden hamileliğe karşı caydırıcı olabilir. Öpüşme, okşama ve hassas dokunma ile daha uzun bir ön sevişme süresi, kendiliğinden yağlanmanıza yardımcı olabilir. Sıcak su, pH dengesi su ile korunabileceğinden iyi bir seçenek olabilir.
 • Büyük miktarlarda kafein hamilelik için caydırıcı olabilir. Günde 2 fincana kadar tahammül edilebilir, ancak 3 bardaktan fazlası hamile kalma şansınızı etkileyebilir.
 • Sigara içmek başka büyük bir hayır. Gebe kalmaya çalışırken her iki eşin de sigara içmeyi bırakması şiddetle tavsiye edilir. Çalışmalar, sigara içmenin çiftlerin doğurganlık sorunlarına neden olabileceğini kanıtlamıştır. Aslında, sigara içilmesi de kavramın gerçekleşmesiyle fetüsü olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca düşük yapma ve erken doğum risklerini artırabilir. Sigara içmek dişi yumurtalıklarına zarar verebilir ve erkeklerde sperm sayımı sorunlarına neden olabilir ve hatta erken menopoza katkıda bulunur. Pasif sigara içme hem kadınlarda hem de erkeklerde sağlık sorunları yaratabilir.
 • Gebe kalmaya çalışırken alkol tüketimi de önerilmez. Alkolün kavrama üzerindeki etkisini belirlemek için herhangi bir çalışma yapılmadığı için, bebeği tasarlamadan ve teslim etmeden, zevkten vazgeçmeniz tavsiye edilir.
 • Stres, gebe kalmadaki gecikmenin başlıca nedenlerinden biridir. Çoğu zaman, tahmin edilemeyen menstrüel sikluslara yol açan stres nedeniyle ovülasyon döngüsünde değişiklikler vardır. Sperm sayısı, aşırı strese bağlı olarak düşebilir. Stres, iş sorunları, kariyer engelleri, ev değişiklikleri ve hatta bir bebeği tasarlamaya çalışmak gibi birçok nedenden ötürü yüksek olabilir.

Nasıl Kolay Hamile Kalırım?

Stresi azaltmak için zihin-beden gevşeme programları, yoga ve hatta ılımlı egzersiz gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz. Papatya gibi bitkisel çaylar da yardımcı olur. İyi bir gece uykusu almak harika bir stres yaratıcısı olabilir. Doğanın kucağında bir tatil yapmak, herhangi bir stresi salıverebilir ve ayrıca sağlıklı bir cinsel ilişkiye de başlayabilir.

 • Belirli bir yemeğin ya da diyetin hamilelik şansını etkileyebileceğine dair herhangi bir çalışma yapılmamasına rağmen, dengeli bir diyetin hamile kalma şansına yardımcı olabileceğine dair birçok gösterge vardır. Sağlıklı miktarlarda süt, meyve, somon, karides ve yayın balığı gibi deniz mahsülleri ve tam tahılların tüketilmesi sağlığa elverişlidir ve gebe kalma şansını arttırmanın bir yolu olabilir. Folik asit, hamile kalma şansınızı arttırmak için vitamin içermelidir.
 • Aşırı kiloluysanız kilo vermeye çalışın. Beş kilogramlık bir kayıp bile hormon sağlığına büyük bir destek olabilir.

Hamile kalma şansımı nasıl artırabilirim?

Aşağıda, doğal olarak kavranma şansınızı arttıran önerilerin bir listesi verilmiştir.

 • Gebe kalmaya çalışırken cinsel pozisyonlar da önemli olabilir. Misyonerlik konumu hamileliği sağlamanın en iyi yolu gibi görünüyor. Yataktan kalkmak için acele etmeyin ve spermin vajinal kanalı ilerletmek için serbest bir erişime sahip olmasına izin vermeyin. Bir yastığın kalçalarınızın altında tutulması da büyük yardım sağlayabilir. Bitimden yaklaşık 20 dakika sonra bacakları kaldırmak da tavsiye edilir.
 • Sağlıklı sperm de daha iyi bir gübreleme şansına yol açar. Erkekler ayrıca, ortaklarının gebe kalmasına yardımcı olmak için sağlıklı vücut ağırlığını ve genel sağlığını korumalıdır. Alkol, tütün ve diğer uyuşturucu maddelerden uzak durmalıdırlar. Sağlıklı bir diyetin alınması da faydalı olabilir. C vitamini açısından zengin besinler sperm motilitesini artırabilir ve çinko yüklü gıdalar infertilite sorunlarını önleyebilir. Erkekler sperm sayısını artırmak için dar pantolon ve sıcak banyolardan kaçınmalıdır. Sıkı külot yerine boksörler de testisleri serin tutabilir ve sperm üretimini artırabilir. Dizüstü bilgisayarlar aynı sebepten dolayı çalışırken kucağında tutulmamalıdır.

Gebeliği Kolaylaştıran Şeyler

Genel sağlık ve canlılık, anlayışa büyük bir destek olabilir. Gebe kalmak isteyen sevgi dolu bir çift, daha sonra hayal kırıklığını sağlamak için biraz başlangıç ​​planlaması yapmalıdır.

Bu ipuçlarını takip ediyorsanız, sağlıklıysanız ve gebe kalmayı başaramıyorsanız doktora gitmeyi ertelemeniz tavsiye edilir. Her iki partner de doktora birlikte gitmeli ve önerdiği takdirde herhangi bir danışma oturumundan faydalanmalıdır.

Kolay Doğum Nasıl Yaparım?

Vücudunuzu gebelikten önce emzirmek sadece hamilelik şansını artırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğum öncesi sağlıklı bir zamana da yol açar. Fetüs iyi büyür ve sağlıklı bir vücutta doğum da daha kolaydır.

Zorlu hamileliğin stresleri ve stresleri nedeniyle niggling sorunları olmadığından doğum sonrası evre daha mutlu olur.

Yeni ebeveynler sağlıklı ve coşkuyla yeni gelişinin tadını çıkarabilir. Bebeğiniz daha sağlıklıdır ve sağlıklı bir anneye doğmuş olursanız, tüm gelişimsel aşamaları nispeten kolay bir şekilde kazanır.

Her ne kadar modern zamanlarda, tıp gebeliğini çok daha canlı hale getirmiş olsa da, otuz yaşından önce çocuk sahibi olmak iyi bir fikir olabilir. Başlıca hormonal çağdasınız ve muhtemelen hormon sağlığını korumak için ekstra çaba göstermeniz gerekmeyecektir. Stres içermeyen bir anlayış, ebeveynler ve geniş aile için mutlu bir zaman sağlar.

Bu nedenle, sağlıklı kalmaya çalışın ve sorunsuz bir anlayış, hamilelik ve doğum için sabırsızlanın.

Bebek yapmak

Bebebk sahibi olmak sorumluluk ister.Bu sorumluluga erişen bireyler bebek yapabilir.

Bebek yapmaya karar vermek

Anne ve baba adayları, yeni bir canlı dünyaya getirip sorumluluklarını alabileceklerini düşünüyorlarsa aynı fikir etrafında bir çocuk yapmaya karar verdiklerinde sorumlulugu kabul etmesiyle bu evre başlamış olur.

Bebek yapma aşamaları

Bebek yapmak için anne ve baba adayının cinsel bir birleşim içinde olması ve gerekli sağlık şartlarının sağlaması gerekmetedir.

Bebek yapımı amigurumi


Bundan daha kolayı yok! oyuncak örgü bebek/ örgü modelleri

Bebek yapımı anlatımlı

Bebek yapmak caiz mi

Bir Aile Çocuk Yapmak İstemiyorsa Günaha Girer Mi

Bebek yapma dönemleri


Hamile kalmak için en elverişli günler yumurtlama günü ve birkaç gün öncesidir. Bunun için cep telefonu aplikasyonu kullanmak yerine kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Adet döngüsü genellikle 28 gündür ve bu durumda yumurtlama günü 14. gündür. Gebe kalmak için en uygun gün bugün olmakla birlikte spermler 3 gün kadar kadın genital sisteminde yaşayabildiklerinden ovulasyondan 3 gün öncesinden ovulasyona kadar cinsel ilişki olduğunda spermlerin ve yumurta hücresinin karşılaşması ve hamilelik mümkündür. Adet döngüsü 28 günden kısa veya uzun olanlarda yumurtlama ve doğurgan günler değişir. Polikistik over veya diğer durumlara bağlı adet düzensizliği yaşayanlar yumurtlama günlerini ovulasyon monitörü adı verilen ve eczanelerde satılan idrar testleriyle hesaplayabilirler.

Bebek yapma formülleri

Bebek yapmak günah mıdır

Bebek yapma hesaplama

29 YORUMLAR

 1. İnstagramdan gördüğünüz her şeyi yapmak zorunda mısınız?
  Az önce yurdun önüne çocuk geldi karın üstüne ayağıyla kalp çizdi hayır hiç romantik değilsiniz tabi ki kıskanmadım yok yok

 2. Asgari ücret nasil belirleniyor ve işçiye en az verilecek miktar uzerinden bir cok kadronun maaşı hesaplaniyorsa;
  Toplumda iştigal etmek, is yapmak, evlenmek, cocuk yapmak, meslek sahibi olmak gibi onemli konular icinde asgari IQ ve EQ sınırı belirlenmeli.

 3. Eve uzaktan akrabalar misafirliğe geldi biri 8 biri 5 yaşında iki çocuğu var 10 dakikada kanser oldum çocuk yapmak deli cesaretidir

 4. Türkiye topraklarında suriye bayrağı açıp eğlenmek, kızlarımızı taciz etmek, sürüyle çocuk yapmak, sahillerde nargile keyfi yapmak. Hatta onların vatanını bile bizim gençlerimizin savunmasını kabul ediyorsunuz yani. Bu ülke bizim ve misafirler misafirliğini bilmeli kusura bakın.

 5. Şu hayatta en çok asgari düzeyde izaha muhtaç bırakan insanların yanında huzur buluyorum. Yersiz açıklama yapmak zorunda kalmak haddinden fazla meşakkatli. Bunalıyorum çocuk, sıkılı

 6. Herkes evlenmek zorunda değil çocuk yapmak zorunda değil .Yaşamın anlamı bu degil .Gerçi çoğunluk anlam derdinde değil konu komşuya karşı gurur hep

 7. @melihaltinok abi kadin dogum hastaneleri suriyeli dolu peki soruyorum bunlar ac yersiz turtsuz peki bukadar cocuk yapacaklarina ülkelerinde savaşsinlar degilmi kinamiyoruz onlarinda yardima ihtiyaci var lakin siz olsaniz suan suriyede esinizden cocuk yapmak düşünürmüsünüz

 8. Yardım gizli yapılır, yapılan yardım başa kalkılmaz. Asla yardım edilen kişi rencide edilmemeli, reklam edenin karşısında uyarı yapmak lazım, aksi halde yoksul çocuğun yarasını derinleştirir bu yardımlar. Her çocuk çocuğumuz yarınlarımız.

 9. Gökay Güney .. bu cocuk denyonun birinin veya birilerinin bilinçli ve kasıtlı olarak başlattığı linç kampanyasıyla su şişesini görevliye vermeyip yere attı diye basın açıklaması yapmak zorunda kaldı. Bu çocuklar hakkında yorum yaparken dikkatli olalım

 10. Burçların evlenmeye bakışı:

  KOÇ: Bi denemek
  BOĞA: Sahiplenmek
  İKİZLER: Meraktan
  YENGEÇ: Çocuk yapmak
  ASLAN: Vakti gelmişti
  BAŞAK: Düzen istediği için
  TERAZİ: Paylaşmak
  AKREP: Güvendiği için
  YAY: Ev’lenmek = Ev almak *_*
  OĞLAK: Toplum onayı
  KOVA: Hayat arkadaşı
  BALIK: Sevilmek

 11. Torpilin bir değişik adı çocuk esirgeme yurdundan memur olanları öğretmen yapmak, ücretlileri öğretmen yapmak, ziraatçiyi arkeloğu veterineri öğretmen yapmak, şehit gazi yakinlarini öğretmen puanı ile memur olan öğretmenler e gelince ama haksızlık @hacisari38

 12. Adam hala ben senin sarpini diyor ya ne kadar kolay bu adam için evlenmek bırakmak çocuk yapmak katıl olmaz ama bütün bunlara rağmen hala masum ayakları ın

 13. Basmışım aminoasiti taş gibiyim yani Fitness salonlarında sürünen,okulun popüler kızıyla çıkan popüler çocuk. Her yerde kaslarını sergileyen çocuğumuz. En sevdiği şey rap yapmak ama babasının “Popçu mu olcan başımıza” dediği asi çocuk

 14. Yuva bozmak eşleri ayırmak senin kanında var evli biriyle beraber olmak ondan çocuk yapmak senin karakterinde var #şeymasubaşı

 15. Tek alindigim husus fistan giy demeniz. Kurtulus savasinda bu millet kadin, erkek, coluk-cocuk demedi bu topraklari vatan yapmak icin. Yemeyin kadinlarin hakkini

 16. Demek ki mültecilere çocuk yapma izni vermeyeceksin arkadaş. Baktın çocuk yapıyor vurucan götüne tekmeyi geldiği yere Savaştan kaçıp, sığındığın ülkede çocuk ne rahatlıktır arkadaş…

 17. Kartal Esentepe Anaokulunda Filistin konulu sunumumuzu gerçekleştirip, ardından yardımlaşmayı anlatan drama oyunumuzu oynadık. Çocuklarda, bizlerde çok eğlendik. ‘Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var’ projemiz için, kumbara dağıtımı yapmak üzere okulumuzdan ayrıldık.

 18. Bugün taksimde bi cocuk anket yapmak istedi bende takmadim diye arkamdan ‘tamam abla’ dedi ve ekledi ‘abla dedim bak kendini yasli hisset’. Sagol zaten hissediyorum soylemene gerek yoktu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here