Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
14

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere çorum ağız ve diş sağlığı merkezi buhara çorum diş hastanesi acili ağız ve diş sağlığı bölümü ağız ve diş sağlığı nedir çorum diş hekimi fatih terlemez çorum ortodonti doktorları çorum diş hekimleri odası diş hastanesi doktor çalışma listesi bilgilerini içermektedir.

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0364) 212 45 15 telefon numarası Adres : Yavruturna Mh. Bahabey Cd. No:22 Çorum, Çorum. İnternet sitesi Web : corumadsm.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0364) 212 45 15

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Bunları da Okumalısın  Burdur Verem Savaş Dispanseri

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here