Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü

0
14

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere denizli il sağlık müdürlüğü duyurular denizli sağlık müdürlüğü iletişim denizli il sağlık müdürlüğü iş başvurusu denizli il sağlık müdürlüğü merkezefendi/denizli denizli sağlık müdürü görevden alındı denizli sağlık müdürlüğü atama birimi izmir il sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı denizli listesi bilgilerini içermektedir.

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü Randevu

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 (258) 265 07 77 telefon numarası Adres : Saraylar Mah. Selçuk Cad. No:18 Merkezefendi, Denizli. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 (258) 265 07 77

Poliklinik Çalışma Saatleri

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Maltepe Bölge Hastanesi

Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here