Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
16

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere diyarbakır ağız ve diş sağlığı merkezi kayapınar/diyarbakır diyarbakır ağız ve diş sağlığı merkezi yenişehir diyarbakır ağız ve diş sağlığı merkezi dağkapı semt polikliniği diyarbakır diş hastanesi araştırma diclekent ağız ve diş sağlığı polikliniği kayapınar/diyarbakır diyarbakır gazi yaşargil diş hastanesi diyarbakır diş hastanesi acili var mı diyarbakır ofis diş hekimleri bilgilerini içermektedir.

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (412) 502 77 87 telefon numarası Adres : Talaytepe Mahallesi Laleş Sokak, 21070 Kayapınar/Diyarbakır, Diyarbakır. İnternet sitesi Web : diyarbakiradsm.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (412) 502 77 87

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Acıbadem Adana Hastanesi

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here