Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi

0
14

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bismil devlet hastanesi tahlil sonuçları bismil devlet hastanesi iletişim no bismil devlet hastanesi kbb doktorları bismil devlet hastanesi genel cerrahi bismil devlet hastanesi haberleri bismil tepe devlet hastanesi bismil devlet hastanesi kardiyoloji doktorları ergani devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi Randevu

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0412) 415 23 10 telefon numarası Adres : Köseli Mahallesi, Diyarbakır Bismil Yolu, 21500 Bismil/Diyarbakır, Diyarbakır. İnternet sitesi Web : bismildh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0412) 415 23 10

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İstanbul Ataşehir Örnek Mh AÇSAP

Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here