Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
15

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesi randevu diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesi cildiye doktorları gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi sonuç diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi göz doktorları diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları diyarbakır gazi yaşargil hastanesi randevu alma gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi kayapınar/diyarbakır bilgilerini içermektedir.

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0412) 258 00 60 telefon numarası Adres : Elazığ Yolu 10.Km Üçkuyular Mevki Toki Karşısı Yenişehir/diyarbakır , Diyarbakır. İnternet sitesi Web : diyarbakireah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0412) 258 00 60

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Hopa Toplum Sağlığı Merkezi

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here