Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

0
13

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere diyarbakır kadın doğum hastanesi doktorları isimleri diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum doktorları diyarbakır kadın doğum hastanesi yol tarifi diyarbakır çoçuk hastanesi doktorları kadın doğum hastanesindeki doktorlar diyarbakır memorial hastanesi kadın doğum doktorları diyarbakır kadın doğum hastanesi eylem kadın doğum hastanesi telefon bilgilerini içermektedir.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 4122519123 telefon numarası Adres : Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. Yenişehir/Diyarbakır, Diyarbakır. İnternet sitesi Web : diyarbakirchh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 4122519123

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Ödemiş İlçe Sağlık Müdürlüğü

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here