Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi

0
17

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere karakoçan devlet hastanesi kadın doğum karakoçan devlet hastanesi diş hekimleri karakoçan devlet hastanesi’nin telefon numarası karakoçan devlet hastanesi yemek listesi karakoçan devlet hastanesi randevu al karakocan devlet hastanesi bölümleri karakoçan devlet hastanesi ortopedi kovancılar devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Randevu

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0424) 711 25 02 telefon numarası Adres : Kırkpınar Mah. Hastane Cad. Karakoçan / Elazığ, Elazığ. İnternet sitesi Web : karakocandh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0424) 711 25 02

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Elazığ Karakoçan Devlet Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here