En etkili sivilce giderici bitki kürleri

0
88

Sivilce giderici bitki kürleri

En etkili sivilce giderici bitki kürleri evet, sivilce lekesini gidermek için ev ilaçları ve kozmetik solüsyon dahil birçok prosedür vardır. Doğal işlemlerden bazıları aşağıda listelenmiştir:

Zerdeçal: Zerdeçal sivilce karanlık noktaları aydınlatmak için çok yararlıdır. Zerdeçal, ciltteki pigmentasyonu engelleyen ve zamanla koyu lekelerin azalmasına ve cildin aydınlanmasına yardımcı olan kurkumin içerir. Bir karışım yapmak için süt ve limon suyunu zerdeçal tozu ile karıştırın. Karanlık noktalara uygulayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Sonra ılık suyla yıkayın.

Sarımsak: Sarımsak, gece boyunca sivilce ile savaşmada çok etkili olan antifungal, antioksidan ve antiviral bileşenler içerir. Sivilcelerin geride bıraktığı yara izlerini iyileştirmede en yararlı olanıdır. Bir sarımsak salçası yapın ve lekelerin üzerine sürün. Su ile durulamadan önce 15 dakika bekleyin.

Çay Ağacı Yağı: Çay ağacı yağının antibakteriyel özellikleri sivilce ve lekelerinin giderilmesinde yardımcı olur. Aynı zamanda sivilce kaynaklı kızarıklığı da azaltır. Bu yağı lekelerin üzerine uygulayın ve iyice masaj yapın. 20 dakika bekledikten sonra durulayın.

Limon: Limon suyu, asitlik özellikleri nedeniyle doğal bir ağartma maddesi olarak kabul edilir. Lekeleri, koyu lekeleri ve yara izlerini gidermek için kullanılan yaygın bir bileşen olan alfa hidroksi asit içerir. Basitçe, etkilenen bölgeye limon suyu uygulayın. Cildiniz çok hassassa, uygulamadan önce meyve suyuyla bir miktar su ekleyebilirsiniz. Kuruyana kadar bekleyin ve ardından soğuk suyla yıkayın.

Bunlar, yüzünüzdeki koyu lekeleri gidermek için en yaygın kullanılan ancak etkili ev tedavisidir. Koyu renkli lekeleriniz bu doğal tedavilerle zaman içinde iyileşmezse, daha uzmanlaşmış bir koyu renkli noktalar isteyebilirsiniz . En önemli şey, herhangi bir aydınlatıcı bileşen kullanmanın tutarlılığının kullanılmasıdır. Herhangi bir ürünü kullanmadan önce, kullanım güvenliğinden emin olun.

sivilce giderici maske yapımı

sivilce giderici sabun

sivilce giderici kremler

sivilce giderici besinler

sivilce giderici bakım ürünleri

sivilce giderici bitkiler

sivilce giderici cilt maskesi

sivilce giderici çözümler

farmasi sivilce giderici

sivilce iltihap giderici

sivilce giderici kür

sivilce giderici meyveler

herkese merhaba. evde cilt lekeleri sivilce izleri nasıl yok edilir o yöntemden bahsettim. umarım beğenirsiniz. Sivilce lekeleri nasıl geçer. sivilce izleri nasıl geçer. cilt lekeleri nasıl geçer ? cilt lekelerine maske
cilt lekelerinden kurtulma yolları
KULLANDIKLARIM
LİMON
BAL
ŞEKER

sivilce giderici merhem


sivilce ve siyah nokta giderici sabun

sivilce giderici yiyecekler


sivilce giderici yöntem

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here