En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları

2
367
En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları
En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları

En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları Özellikle doğum yapmış olan bayanların birçoğunda görülen çatlaklar, bayanlar için estetik bir sorun oluşturmaktadır. Hamilelik, ani kilo alıp verme, sağlıksız beslenme ve yetersiz sıvı tüketilmesi çatlak oluşumunun en önemli sebepleri arasında yer almaktadır.çatlak kremi kullananlar en iyi çatlak kremi hamilelik bepanthol çatlak kremi kullananlar çatlak kremi lierac bonie çatlak kremi babe çatlak kremi sebamed çatlak kremi çatlak kremi eczanelerde de bulunabilmektedir.

En İyi Çatlak Kremleri Fiyatları 

Bu yazıda En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları ile ilgili derlediğimiz bilgilere ulaşabilirsiniz. Çatlaklar için bitkisel çözüm önerileri de bu yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi Çatlak Kremleri

 Çatlak Kremi
Çatlak Kremi

 

Bonie Çatlak Kremi

Kremi kullananlar 4-6 hafta düzenli kullanımda sonuç almaya başladıklarını söylemektedir.  Fiyatı 50 ml- 77 TL

Lierac Phytolastil Çatlaklar için Jel Çatlak Kremi

Doktorlar tarafından da sıkça önerilmektedir. Fiyatı 200 ml- 155 TL

Mustela Stretch Marks Double Action Çatlak Kremi

Cildin lif üretimine yardımcı olur ve de çatlak oluşumunu engeller.  150 ml- 79 TL

Bunları da Okumalısın  Doğum Sonrası Çatlaklar Nasıl Geçer?

Bepanthol Çatlak Önleyici Krem Çatlak Kremi

Herhangi bir koruyucu ve renklendirici içermeyen bu ürün çatlak gelişme ihtimalini yaklaşık %59 azaltmaktadır. Fiyatı 150 ml-60 TL

Babe Çatlak Kremi

Kullananlardan memnun kalanların sayısı kalmayanlardan daha fazla gibi görünüyor. Fiyatı 200 ml- 99 TL

Galenic Elancyl Specific Vergetures Çatlak Önleyici Krem Çatlak Kremi

Ürün çatlak oluşumunu %92 gibi büyük bir oranda önlemektedir ve kullanan kişiler memnun kaldıklarını bildirmiştir.  Fiyatı 150 ml- 94 TL

StriVectin-SD Intensive Concentrate For Existing Strech Marks Çatlak Kremi

Krem bu özelliğini kolajen üretimini artıran yapısına borçludur.  Fiyatı 467 TL

Dr Murad Firm & Tone Serum Çatlak Kremi

Çatlak görünümünde  %69 iyileşme sağlayan ürün, vücuttaki pürüzleri giderek genel görünümü iyileştiriyor. Fiyatı 200 ml- 343 TL

Sebamed Anti-Stretch Mark Çatlak kremi

Kullananların büyük kısmı memnun kaldıklarını belirtiyor. Fiyatı 200 ml- 70 TL

Vichy Action Integrale Vergetures Çatlak kremi

Cildi sıkılaştıran bu üründür, var olan çatlak izlerini hafifletir ve yeni çatlak oluşum riskini azaltır. Bu krem hamilelik döneminde kullanılamaz. Fiyatı 200 ml- 82 TL

Bonie Çatlak Kremi ve Lierac Phytolastil Çatlaklar için Jel Çatlak Kremi

Bonie çatlak kremini kullanarak henüz oluşmamış olan çatlakların oluşumunu önleyebilmeniz mümkün. Bonie çatlak kremi, kolajen üretim mekanizmasına etki ederek, kolajen miktarını arttırıp çatlak görünümünü minimuma indiriyor. Bu kremi kullanan kişiler 4 ile 6 hafta arası düzenli kullanımdan sonra etkisini görmeye başladıklarını söylüyorlar. Kremin fiyatı ise. 50 ml 77 TL.

Lierac’ın çatlaklar için olan bu jeli ise, bir Fransız markası olup en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Eczanelerden de edinebileceğiniz bu jel, cilde esnekliğini geri kazandırırken ciltte yeni çatlak oluşmasının da önüne geçiyor. Doktorlar tarafından da oldukça önerilen bu kremin fiyatı, 200 ml 150 TL.

Bunları da Okumalısın  Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm Önerileri
Bepanthol Çatlak Önleyici Krem ve Babe Çatlak Kremi

Bepanthol çatlak önleyici krem, gebeliğin 4. ayı itibarı ile çatlak oluşmasını engellemek için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Günde iki kez karın bölgesine sürülmesi tavsiye edilmektedir. Çatlak oluşma olasılığını ortalama % 59 azaltan bu krem, aynı zamanda hiçbir renklendirici ve koruyucu içermemektedir. Kremin fiyatı 150 ml 60 TL.

En İyi Çatlak Kremleri ve Fiyatları En çok tercih edilen çatlak kremlerinin başında gelen Babe çatlak kremi, cildin eski esnekliğini kazanmasında oldukça etkili bir ürün. Vücutta bulunan çatlakları hafifletmenin yanında yeni çatlaklar oluşmasının da önüne geçmektedir. Kesinlikle paraben ve alkol içermez. Ürünün fiyatı 200 ml 99 TL.

Galenic Elancyl Specific Vergetures Çatlak Önleyici Çatlak Kremi

Ürünün içeriği yosun özü ve ay çiçeği yağından oluşmaktadır. Var olan çatlakların daha da kötü duruma gelmesini önlerken yeni çatlak oluşmasını da engelleyen bir üründür. % 92 oranında çatlak oluşmasını önleyen bu çatlak kreminden memnun kalan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Ürünün fiyatı 150ml 94TL.

Bir önceki yazımız olan En İyi Leke Kremi - Evde Leke Kremi Tarifi başlıklı makalemizde cilt lekeleri için krem isimleri, dermycin leke kremi ve güneş lekeleri için en etkili krem hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here