Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
29

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi cildiye doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi telefon numarası erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi göz doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi üroloji doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi doktorları erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri doktorları bilgilerini içermektedir.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0442) 232 55 55 telefon numarası Adres : Atatürk Mah. Çat Yolu Caddesi 25240 Yakutiye / Erzurum, Erzurum. İnternet sitesi Web : erzurumbeah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0442) 232 55 55

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here