Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır? Esmerler İçin Makyaj Sırları

1
139
Esmer Tene Makyaj Yapmak
Esmer Tene Makyaj Yapmak
Esmer tene makyaj nasıl yapılır videolu ve makale olarak sizlere anlatımını ve sunumunu yapacağım. Esmer tene porselen makyaj başta olmak üzere hangi fondoten kullanmanız gerektiğini esmerler için gündüz makyajı ve göz farı önerileri başta olmak üzere ruj önerileri sunumunu yaparken ekstra olarak nasıl giyinmeli sorusuna yanıt arayacağız.Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır gelin birlikte göz atalım.

Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır

Kahverengi cilt, herkesin hayali olan bir cilt değil mi? Parlak bir ten, mükemmel siyah saçlar, mükemmel kara kaşlara güneş tarafından yanmış bir tene herkes sahip olmak ister. Bu şanslı doğanlar içindir, ancak bazı yapay yollar artık esmer olmak için alternatifler de vardır. Güzelliğinize güzellik katan esmer renginize mükemmel bir makyaj iyi gidecektir. Ne kadar önemli olduğunu bilerek hangi renk tonlarını kullanacağınıza karar vermelisiniz. Sizin için derlediğim bir makyaj sanatçısından bu hilelerle ustalaşın.Güzelliğinize güzellik katın.Pürüzsüz bir cilt: Türkler için kahverengi cilt tipine çok çeşitlilik bulmak zor olabilir. Bunun için yüzünüzde cildinize en iyi uyan bir ahenk için renk uyumunu denemelisiniz. Ayak bileklerinizle ve  güneş ışığınıza sürekli maruz kalan elinize uyumlu hale getireceginiz renkte tonlar kullanmalısınız. Koyu teninizizin yağlı veya yağsız oluşunu da göz ardı etmeyerek uyumlu renk paletinden renginizi seçmelisiniz.Toz Fondöten: fondöten kullanırken, genellikle tercih edilen esmer tonlu renkleri kullanmanızdır. Bunun için bir sebep var. Fondöten, cildinizin nefes almasını ve yağlanmasını önler. Ama fondöten doğru seçimler yapmak için gereklidir. Seçmeniz gereken yağsız bir fondöten seçimi yapmanız..

Keskin ve Anlamlı Bakışlar: Kahve tonlarını, altın tonlarını, parlak renkleri, kırmızıları ve mırıltıları ve pırıltıları bir araya getirerek görünüşünüzü birleştirdiğinizde sizin için mükemmel bir göz keskin ve anlamlı bakışları yakalayacak makyaj türünü seçin. Son olarak eyeliner‘ı ihmal etmeyin. Lütfen en iyi markalardan maskaralarınızı seçin. Biraz daha sert çizgilerle sürerseniz daha keskin görüntüye aip olabilirsiniz. Kaşlarınızdaki boşlukları doldurmayı unutmayın. Kaşlar için siyah veya koyu kahverengi kalem rengini kullanın. Koyu halkalar varsa, kapatıcı kullanın.

Dolgun, görkemli dudaklar: kırmızı dudaklar insanlarda sonsuz haysiyeti ortaya çıkardığına inanıyorum. Bunn için birbirinden ayrı, ama kırmızı, günün her saati için uygun bir renk var, korkmuyorum. Parlatıcılı renk rujları gün için size uygun olacak. Dudaklarınız için dudak yapısından memnun olmayanlarınız için size kahve tonlarında dudagınızı daha dolgun göstere bir ruj kullanabilirsiniz.Bu dudaınızı daha dolgun gösterecektir.

Yanaklar: Kusursuz güzelliği tamamlamanız için makyajınızı mükemmel yaparsınız. Öyleyse allık işin en önemli noktasıdır. Gerçek bir allık sizi mükemmelleştirir. Ne yazık ki esmer, pembe ve şeftali tonlarının tonlarına uymuyor, kırmızıları tercih etmelisiniz (özel gece Bronz allık tercih ediyor). Allık fırçanızın pürüzü iyi bir görüntüdür, aslında kaliteli olmalıdır. Allık ta yumuşak kıllar daha iyi yayılmasını sağlar.

Porselen Makyaj | Porselen Makyaj Nasıl Yapılır?

Bütün bu ipuçlarına rağmen, tekrar en çok neyin uygun olduğunu biliyorsun. Modayı takip etmeyi ihmal etmeyin. Güzellikle kalın.

Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır
Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır
[Toplam:3    Ortalama:5/5]

1 YORUM

  1. Esmer Tene Makyaj Nasıl Yapılır? Esmerler İçin Makyaj Sırları 13:35:47 selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here